Napínací potahy na sedací soupravy – Jaké koupit?

Napsal | 10.4.2016

Přejete si přispět k útulnosti ve vašem obydlí nebo máte už dost těch starých a často čištěných potahů? Pojďme se tedy podívat na nové napínací potahy na sedací soupravy. Jaké koupit, a kam si pro ně zajít?

Napínací potahy

Nebaví Váš už ty staré potahy na sedačkách a přejete si něco originálního, výhodného a užitečného? Zkuste multielastické napínací potahy. Nejen že Vaše sedačka či křeslo dostanou nový a moderní vzhled, ale chrání především před poškozením od domácích mazlíčku nebo malých dětí. Aby byl multielastický potah dobře fixován, většinou k němu dostanete i  praktické aplikátory.


Kde nakoupit?

Máte na výběr, buď můžete zajít do kamenných obchodů či se podívat na internet na e-shopy z tepla domova. Zkusme se na některé z nich podívat 🙂

Máme tu zrovna jeden zajímavý eshop a to decodoma.cz. Co se týče napínacíchch potahů na sedací soupravy, zde máte tolik možností na výběr, že se nepřestanete divit. Většinou se zde dají nalézt s žíhaným vzorkem hned v několika barvách. Narazili jsme i na Mulitielastický potah CARLA bordó. Jde o velmi kvalitní a odolný materiál. Hodí se na křeslo, taburet, úšák nebo dvoj-křeslo. V dostání je v nádherné červené barvě a opravdu působí příjemně jak na dotek, tak na pohled.

Jak potahy vybírat?

Nevíte si rady, jaký typ potahu by se nejvíce na Vaší sedací soupravu hodil ? Především je nutné, abyste vybírali tak, že potah bude na sedací soupravě perfektně fixován. Jsou k dostání v několika různých délkách a tak je dobré, si nejdříve vše přeměřit. Věnujte pozornost i tomu, z jakého materiálu potah je. Pokud Vaše varianta bude kožený potah, ten rozhodně nedoporučujeme. Bude-li denně na slunci, časem Vám barva vybledne a poškodí se.

Výběr je nutný i v oblasti designu. Vyrábí se v mnoha provedeních – elastické, řasené nebo několikabarevné. Dnešní doba je velmi moderní a možná je lepší vybírat z pohodlí domova přes internet. Dozvíte se i různé pomůcky a další vychytávky ohledně Vaší sedací soupravy.