Nakládané okurky

Napsal | 31.3.2014

Že se IKEA nezaměřuje jen na prodej nábytku, ale i na doplňky do domácnosti, to ví asi každý, kdo už alespoň jednou navštívil kteroukoliv z poboček. Co už ale ví málokdo je to, že tento švédský nábytkářský gigant prodává i potraviny, které se dnes stali předmětem našeho článku. Pokud se tedy chcete dozvědět něco více, určitě čtěte dále.

Nakládané okurky GURKA INLAGD

Naším prvním výrobkem, na který se zaměříme, jsou nakládané okurky. Zapomeňte na maličkaté okurky za přemrštěné ceny, na které jste zvyklé z místních obchodů. Nakládané okurky GURKA INLAGD ve sladkokyselém nálevu potěší i vybíravé jedince. Cena 35 korun za jednu sklenici (0,33kg) z nich navíc dělají cenovou bombu. Okurky jsou BIO, což zaručuje čistě přírodní způsob pěstování – bez přidaných konzervantů a používání nešetrných hnojiv. Kousky okurek jsou pak vhodné zejména do sendvičů, masitých pokrmů, či do zeleninových salátů a to jak za studena, tak tepelně zpracované.

Kvalitní švédské hořčice

Jako další bychom se chtěli zaměřit na nabídku hořčicí. Zde si pro Vás IKEA připravila rovnou 2 druhy – klasickou hořčici SENAP MILD, jež je synonymem pro naše jemné hořčice a hořčici z celých zrníček SENAP GROV. Obě stojí 39 korun za balení, nicméně klasická hořčice nabídne 0,5l balení a alternativa ve sklenici „pouze“ 190g. Skvěle se pak hodí na dochucení pokrmů z grilu a barbecue a to nejen těch masitých. Alternativní využití pak najde v salátech a dresincích.

Tím vším nabídka IKEA samozřejmě nekončí a my Vám v následujících dnech budeme přinášet další informační články o vybraném sortimentu. S námi Vás už v obchodním řetězci IKEA nic nepřekvapí!

Zdroj – Oficální stránky IKEA