Nábytek Helcel – Sedací soupravy

Napsal | 1.5.2016

Už Vás nebaví sedačka ve Vašem obýváku, nebo je zašlá a poškozená? Zkuste sedací soupravy z obchodu Helcel. Neznáte tento obchodní řetězec? My Vám pomůžeme jak s informováním o společnosti, tak i s výběrem vhodné sedací soupravy.

Prodejna Helcel

Obchod má pobočky ve spoustě měst a jedná se především o prodejnu zaměřenou na nábytek a bytové doplňky. Na trhu působí už od roku 1991 a neustále se rozvíjí. Jde především o Českou rodinnou firmu. Společnost se stala i největším prodejcem v ČR a jsou držitelé certifikátu spolehlivá firma 2015. Oceněním se chlubí i na svých webových stránkách.

Praktické sedací soupravy

Pokud si přejete sehnat novou sedací soupravu, která bude z kvalitního materiálu a zároveň za nízkou cenu? Pak doporučujeme právě obchod Helcel. Jejich sedací soupravy Vás opravdu nadchnou, jsou plné překvapení a hlavně jsou praktické a pohodlné. Soupravu jsou Vám schopni skladem dodat do 48 hodin a nebo u dodavatele do 14 dnů. Naléz zde můžete mnoho typů sedaček, kupříkladu rohové, rozkládací s úložným prostorem a sestavy.

Jakou sedačku vybrat?

Trošku jsme si prohlédli jejich nabídku a musíme Vám říct, že si máte tedy z čeho vybírat. Například taková sedací souprava CLERO. Bude Vás stát se slevou jen 17 000 Kč a můžete si vybrat z několika různých potahů, které lze i kombinovat. Sedačka je rozkládací s úložným prostorem, což je velice praktické a oceníte to zejména v panelovém bytě, kde místa není nikdy nazbyt. Celkové rozměry této sedačky jsou 394 x 161 x 210 cm. Na stránkách Helcel najdete i její fotografie pro důkladné vyhodnocení rozhodnutí pro koupi.

Jako další nabízí nejlevnější sedací soupravu za pouhých 6 000 Kč, nesoucí název MARIO NEW. I na ní se právě vztahuje sleva a jedná se opravdu o skromnou sedací soupravu hodící se spíše do pokoje Všeho dítěte nebo do malého bytového obývacího pokoje. Tato souprava je univerzální a lze ji jednoduše změnit v pohodlné až pro dva. Obsahuje i úložný prostor a sadu polštářů, na kterých můžete už jen relaxovat.