Montáž kuchyně IKEA

Napsal | 10.2.2015

Rekonstruujete kuchyň ve svém bytě, či domě a nevíte si rady s montáží? Jste časově vytížení a potřebujete dopravit kuchyň na místo, či dočasně uložit někde mimo Váš domov? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, máme pro Vás dnes jedinečný typ. Zabývat se totiž budeme externí montáží kuchyní od společnosti IKEA.

Montazkuchyne.cz, aneb svěřte to odborníkům

Jak asi dobře víte, odvést, vybalit a správně složit všechny kuchyňské skřínky, je pro nezasvěcené poměrně těžký úkol. Nicméně na trhu existuje hned několik firem, jež se touto problematikou přímo, či nepřímo zabývají. Jednou z nich jsou i lidé z portálu montazkuchyne.cz. Mezi jejich služby patří prakticky vše, co je s koupí nové kuchyně spojeno. Zaměří Vám prostory, kde má být nová kuchyň umístěna, zboží vyzvednou a přivezou až k Vám do domu, nebo ho dokonce na nezbytnou dobu uloží ve svých prostorách. Linku pak samozřejmě smontuje tým profesionálů, čímž získáte záruku dobře a rychle odvedené práce. Pakliže jste s linkou objednali i spotřebiče, jejich připojení k elektrické a vodovodní síti rovněž není problémem.
Na závěr po sobě uklidí a zbaví Vás veškerých obalů po montáži. Ceny jsou pak různé dle rozměrů a náročnosti kuchyně, nicméně v příkladu uvádějí standardní kuchyňský kout s množstvím skřínek, dřezem, digestoří a kamny za cenu okolo 7,5 tisíce korun.

Pro&Mont k novostavbě

Takových firem je samozřejmě více – za zmínku ještě určitě stojí třeba Pro&Mont, jež se zabývá nejen montáží, ale i projektováním. Firma je tedy vhodná i do novostaveb, kde Vám naprojektuje za dobrou cenu kuchyň, koupelnu a další místnosti.

Cena je dnes klíčová

V neposlední řadě pak můžeme zmínit společnost Techwood, která nabízí montáže opravdu levně (i za 50% oproti konkurenci). Při platbě kuchyně si jen necháte vystavit fakturu na jejich „jméno“ a následně předáte fakturu společnosti na pobočce na Florenci.

Samozřejmě, pokud jste alespoň trochu zruční, můžete si kuchyň sestavit sami. Balení od IKEA vždy obsahuje podrobný návod a všechny díly, které k tomu potřebujete. Chce to jen pár hodin času a trpělivost.