Moderní designová křesla do obývacího pokoje

Napsal | 20.7.2014

Rádi si obývací pokoj zařizujete podle svých nejlepších představ pohodlí a je pro Vás tato místnost svatyní pohody a kýženého odpočinku po těžkém pracovním dni či týdnu? Většina lidí by určitě souhlasila s tvrzením, že obývací pokoj je jistým srdcem jejich domu či bytu a tak se o něj s péčí starají.

My se v tomto článku zaměříme na to, jak lze obývák dostat na další úroveň designové dokonalosti, konkrétně za pomocí nábytkového doplňku – moderního designového křesla. Pojďme se podívat na tento dodatek pro obývák o něco podrobněji.

Skvělé posezení s moderním nádechem

Křeslo již dlouho dobu není pouze něčím, co má sloužit k pohodlnému posezení. V dnešní době, ve které se společnost kromě funkcí produktu soustředí hlavně na moderní vzezření, je právě design něčím, co zaprvé od sebe křesla odlišuje a zadruhé určuje to, jak úspěšné budou na trhu s nábytkem.

Současným trendem na poli designových křesel jsou neobvyklé tvary, které připomínají nápady pop-artových návrhářů ze sedmdesátých let, nicméně, lidem se takové nápady nyní znovu líbí a tak je takových roztodivných a nápaditých křesel opravdu velké množství, ze kterého si můžete vybrat právě to, které sedne do Vašeho obývacího pokoje a tak být také spokojeni.

Zuiver RIDGE LOUNGE

Zástupcem takových moderních a originálních křesel může být například Zuiver RIDGE LOUNGE IBM. Jedná se o křeslo od holandského návrháře, který si potrpí na oživování starých retro designů, které obléká do nového kabátu. Toto křeslo je obdařeno velice pohodlnými matracemi na sezení i na opírání zad. Nohy (nebo spíše noha) jsou vytvořeny z kvalitního železného materiálu a tak je jisté, že se jednoduše nezlomí. Křeslo je dodáváno i s podnožkou, které má stejné atributy, jako křeslo samotné.

Ridge lounge rib

Věříme, že Vás článek při Vašem výběru moderního designového křesla inspiroval a pokud máte nějaké konkrétní připomínky k tématu, jistě se vyjádřete do komentářů pod článkem.

Zdroj -www.zuiver.com