Möbelix nový akční leták na tento týden

Napsal | 1.1.2016

Jsme tu znovu a s námi i akční ceny na tento týden. Přesněji se jedná o leták obchodního řetězce Möbelixu. U jakých výrobků se slevy vyskytují? Nabízí nové věci za nízké ceny! My Vám něco málo povíme o tomto obchodu, a pak se hned vrhneme na jeho akční leták.
Möbelix

Jedná se především o prodejnu nábytku a zboží nakupuje za nízké ceny. Má v provozu přibližně 60 poboček až v 5ti zemích. Co se týče nákupčích Möbelixu, jezdí velmi často po světě, jen aby našli to nejlepší pro tuto prodejnu a tím pádem to nejlepší i pro své zákazníky. Převážně sice prodává nábytek, ale v obchodech jak na e-shopu, tak i v kamenných, nabízí i různé doplňky do Vašich domácností. Kvalita výrobků je překvapivá, okouzlí právě i nízké ceny a časté slevy na výrobky.

Nový akční leták

Jak už jsme někde stačili naznačit, Möbelix má samozřejmě i své webové stránky moebelix.cz, kde narazíte na vše, co si přejete o tomto obchodním řetězci vědět. My se ale zaměříme na jeho akční leták platný od 21.12. 2015 až do 3. 1. 2016.

Aktuální akční letáky a katalogy

Aktuální akční letáky a katalogy

 

Už na úvod Vám vykouzlí úsměv na tváři, když informují o výprodeji zboží. Slevy až 66%! Nenechte si to ujít. Jestliže máte zálusk na nějakou moderní a kvalitní sedací soupravu, jste na správném místě. Sleva se zde pohybuje až do 40%. Tyto sedací soupravy si můžete jakkoliv nastavit podle svého, jak se Vám to líbí nebo se hodí do domácnosti.

Slevy jsou opravdu všude a vztahují se i na obývací stěny. Jsou opravdu vkusné a vzhled dřeva oslní svou přírodní krásou. Ceny jsou až o víc než polovinu nižší. Příkladem je stěna, jež je ze světlého dřeva prolínaná plastovými a skleněnými komponenty. Z 12 000 Kč je jen za 4 000 Kč. Dávejte však pozor na omezené množství. Kupříkladu tyto vysoké slevy osloví mnoho zákazníků a může se pravděpodobně stát, že se budete tahat o poslední kousek.