Mísa na kynutí těsta Tupperware

Napsal | 5.3.2015

O společnosti Tupperware jsme Vám řekli už první poslední – od historie, přes způsob nákupu, až po samotnou nabídku. Dnes se podíváme na nabídku poněkud konkrétněji a jako téma jsme si vybrali populární mísu na kynutí těsta značky Tupperware. Jaká jsou její specifika, jak vlastně funguje a kolik stojí? Je opravdu funkční a co na ní říkají samotné hospodyňky? To a mnohé další v následujících několika řádcích.

Čím se mísa vyznačuje?

Originální mísa na kynutí těsta se dá najít v katalogu společnosti Tupperware pod označením „Mísa na míchání B33“. Výrobek je z modelové řady Apollo a jedná se dlouhodobě stabilní výrobek, který se pravidelně vrací do aktuální nabídky, neboť poptávka po míse je neustále poměrně vysoká. Miska má objem 3 litry, 24,5cm průměr a 11cm výšku. Jedná se tedy spíše o menší misku, nicméně na základní recepty by měl být objem dostačující. Kromě misky pak dostanete i víčko, kterým těsto uzavřete proti vniknutí vzduchu i vody.

Jak to funguje?

Jak celá mísa na kynutí funguje? Princip je jednoduchý – těsto jednoduše uzavřete do mísy vzduchotěsným víkem a uložíte na teplé místo. Díky nulovému přístupu vzduchu do vnitřku mísy je celý proces kynutí o poznání rychlejší. Že je těsto už vykynuté, poznáte podle slyšitelného bouchnutí víčka a jeho odchlípení.

Přiblížení recenze od uživatelky Imbonnie

Cena a ohlasy

Co se týče ceny, pohybuje se okolo 500 korun, nicméně v akčních nabídkách lze sehnat i levněji. No a co na mísu na kynutí těsta značky Tupperware říkají samotné uživatelky a uživatelé? Dle odpovědí, které se nám podařilo získat, je mísa opravdu funkční a těsto kyne několikanásobnou rychlostí, než u klasické mísy bez víka. Uživatelky oceňují bytelnou konstrukci i moderní design, nicméně překážkou je občas nedostatečný objem a cena, která oproti konkurenci je i 2, až 3-násobná. V aukcích lze ale sehnat i za polovinu.

V zásadě se ale všichni shodují, že mísa na kynutí těsta opravdu funguje a i za poněkud větší cenu se vyplatí si ji pořídit.

Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil a děkujeme za Váš čas, který jste s námi strávili.