Mall.cz – internetový obchod

Napsal | 8.5.2015

Internetový obchod ve světě neustále vzkvétá a Česká Republika rozhodně není výjimkou. Na našem trhu se ustálilo několik hlavních hráčů, kteří si skrze nákup na internetu vydobyli své jméno. Jedním z těchto hráčů je i Mall.cz, na který se dnes zaměříme.

Mall – „Malý Amazon?“

Mall.cz je jakási varianta zahraničního Amazonu (v nadsázce řečeno). Samozřejmě, Mall.cz nemá tak rozsáhlou nabídku a logistiku vyřešenou na tak vysoké úrovni, jako jeho americký konkurent, nicméně na české prostředí si troufáme říci, že to stačí.

Nabídka sortimentu

Co se týče sortimentu, Mall.cz rozhodně nezklame. Lze si zde pořídit prakticky vše, od bílé elektroniky, přes oblečení, až po zahradní nábytek. Ceny jsou poměrně příznivé, což už je u internetových obchodů tak trochu zvykem. Pokud navíc umíte využívat četné výprodeje a slevové akce, můžete si pořídit zboží i za mimořádně zvýhodněné ceny. Právě nyní probíhá akce „Slevy ve finále“, kdy si můžete vždy jeden výrobek z dané kategorie nakoupit za velmi zvýhodněnou cenu.

Možnosti dopravy

Mall.cz rozhodně překvapí svými možnostmi doručení zboží, což ocení zejména nároční zákazníci a ti, jež zrovna dvakrát nefandí České Poště, či PPL, ačkoliv i ty je možné vybrat jako svého dopravce. K nim pak musíme ještě přidat DPD, Geis, TopTrans a Flexi-Komfort. U většiny z nich pak máte dopravu při nákupu nad 1000 korun zdarma. Nabízí se ale i hodně možností – třeba pokud Vaše zásilka váží více než 100kg, chcete doručovat o víkendu, nebo třeba ve večerních hodinách…

Osobní vyzvednutí na pobočkách

Druhou možností, jak se dostat ke svému objednanému zboží, je možnost vyzvednout si ho zdarma na jedné z poboček. Těch je po celé ČR 17 a jen v Praze jich najdete 6. Při doručení zboží na pobočku budete informování SMS zprávou s tím, že si můžete zboží vyzvednout. Platit se dá kartou i hotově a rovněž není problém případné vadné zboží reklamovat.