Malé domácí trezory nábytkové

Napsal | 11.3.2016

Přejete si mít své drahocené věci někde ukryté, hlavně bezpečně, aby se nevyskytovaly na běžně dostupných místech? Tak právě proto dnes přicházíme s malými nábytkovými domácími trezory. Kde je naleznete, a jaké jsou nejvhodnější, s tím vším se Vám pokusíme poradit.

Moderně a bezpečně

V dnešní době už je tolik možností, kde sehnat takový obyčejný sejf či nějaký moderně zpracovaný a chytřejší trezor. Nejlépe uschovaný je právě ten, který je zabudován do zdi nebo nábytku. Právě díky vyspělé technologii je mnoho druhů zámků na sejf, které někdo jen tak nepřemůže.

Druhy domácích trezorů

Nezdá se, ale je opravdu jednoduché a levné si nějaký takový malý domácí sejf pořídit. Na příklad na webové stránce kovovynabytek.cz, b2bpartner.cz a trezor-trezory.cz. Existují domácí trezory nábytkové a nebo se zabudováním do zdi. Co se týče ceny, u malých trezorů do zdi, jsou v rozmezí od 1 000 Kč a výše, takže se jedná poměrně o levnou záležitost.

Sejf do Vašeho bytu

Samozřejmě záleží i na kvalitě materiálu – od toho se vyvíjí celková cena.Trezor zabudovaný do zdi, je velmi šikovný, lehce ukrývatelný a má snadnou instalaci. Můžete využít stejnou techniku, jako vidíte ve starých nebo právě moderních filmech, kde mají doma trezor za obrazem. Je to také velmi účinné. Ale právě díky tomu, že se tento způsob prezentuje snad všude, je lepší vyzkoušet metody jiné.
Využití zámků je také velmi zajímavé. Můžete použít obyčejný klíč, číselný kód nebo otisk prstu držitele. Druhý druh jsou právě domácí trezory nábytkové, které nejsou zas tak moc účinné jako zapuštěné do zdi. Ne snadno se ukrývají a proto je moc nedoporučujeme.

Doplněk Vaší domácnosti

Jak občas může každý z nás dokázat, je časté, že když máte před sebou to, co hledáte, stále to nemůžete najít. To je další fintou, jak zamést se zlodějem. Hned ho napadne, že je někde ukrytý a není určitě jen tak na očích. Jaký blázen by to také tak udělal. Právě naopak, je to v celku chytrý krok, když do toho zapojíte i módu. Váš sejf se může jednoduše stát součástí vzhledu Vaší domácnosti, splyne s prostředím a nebude to tak do očí bijící.