Magnetický držák na nože Tescoma

Napsal | 7.10.2014

Vítejte znovu u dalšího článku již tradičního cyklu o výrobcích známe společnosti Tescoma, jež má v nabídce produkty, které dokáží usnadnit Vaše úsilí v kuchyni a domácnosti. Již Vás nebaví to, že se Vaše nože, třeba značky Tescoma, valí všude po kuchyňské pracovní desce, protože je nemáte kam dát? Nebo se Vám nelíbí vzhled Vašeho dosavadního držáku na nože? Ať už máte důvod jakýkoli, magnetický držák na nože Tescoma Vám usnadní život. V tomto článku se podíváme na zmíněný produkt podrobněji.

Kam s noži?

Magnetický držák na nože značky Tescoma je nejen funkčním řešením Vašich problémů s tím, kam s noži, které se už nevejdou do jiného držáku, ale také elegantním východiskem pro ty, kteří si například zařizují novou moderní kuchyň a potřebují doplňky, které jsou také moderní a naopak nejsou kýčovité, ale zapadnou přesně do celkové nálady běžné moderní soupravy nábytku, jelikož tento nutný výrobek je elegantní ve své zdánlivé nenápadnosti.

Nepostradatelný pomocník

Tento produkt se výrazně liší od toho, co nabízí konkurence. Nejde ale pouze o vzhlednost držáku, jde i o to, z jakých materiálů a také jak kvalitně je zpracován proto, aby nebyl problém při jeho následném používání po potencionální koupi například přes internetový obchod Tescoma. Držák má součást, která je magnetická, tudíž dokáže zabezpečit náhlé odkládání nejen nožů, které magnet přitahuje, ale také i jiných kovových potřeb do kuchyně, které potřebujete rychle někam odložit tak, aby nepřekážely na pracovní desce, což z držáku dělá vynikajícího pomocníka v kuchyni, bez kterého si kuchyni po chvilce nebudete moci představit.

Pokud máte problém, že Vám různé držáky od konkurence, většinou dřevěné, dokáží ztupit ostří na Vašich pracně naostřených nožích, nezoufejte. Díky magnetickému držáku od Tescomy tomu konečně budete moci předejít, jelikož ostří se nemá o co ztupit – odložené nože se nikam nestrkají, pouze se „přilepí“, nepotřebujete ani různé háčky, poutka nebo cokoli jiného.

Blok na nože

Pokud se Vám nechce kupovat magnetický držák, tak je to ještě možnost zakoupit klasický blok na nože. Opět v prvotřídním provedení.