Luxusní vonné svíčky ve skle

Napsal | 12.12.2014

Lahev červeného vína, dvě skleničky na stopkách, výtečná večeře, příjemná atmosféra…  zkrátka romantika. Kdo z nás by si tento luxus nechtěl dopřát?! Ale nechybí na stole ještě nějaká maličkost, která neodmyslitelně patří k romantice a podle některých ji dokonce ona vytváří?

Vonné svíčky navodí romantickou atmosféru

Pokud Vás napadnou svíčky, tak máte jistě pravdu. Právě svíčky dotvářejí romantickou atmosféru, zároveň i pocit bezpečí a klidu. Ovšem není svíčka jako svíčka. Sami se o tom můžeme v obchodech přesvědčit. Existuje nepřeberné množství barev, tvarů a materiálů, ze který jsou svíčky vyrobeny. A také i cenově se velmi liší. Zatímco nejlevnější kusy, čajové, stojí pár korun, nalezneme i dražší, které stojí přes sto korun. Čajové svíčky se hodí všude- ať již k navození večerní atmosféry, či na hřbitov, kde budou již za chvíli mít velkou konkurenci v podobě typických červených hřbitovních svíček.

Koupí vonných svíček rozhodně neprohloupíte, jelikož za chvíli po zapálení budete mít krásně provoněný celý pokoj. Tyto svíčky nejčastěji zakoupíte v klasickém obchodě, nebo již v současnosti existují i specializované prodejny. Vonné svíčky bývají nejčastěji ve skle, což zabraňuje odkapávání vosku např. na ubrus. I mezi těmito výrobky existují speciality, které stojí za to mít doma.

Luxusní novinka na našem trhu

Ručné vyráběna svíčka značky Meadows

Novinkou na českém trhu jsou luxusní vonné svíčky ve skle od české společnosti Meadows.  Produkty značky Meadows nejenom dobře vypadají, dokonce i nádherně voní. Sklo, ve kterém se nachází přírodní sójový vosk, je ručně foukané. Po vyhoření svíčky by byla velká škoda vyhodit skleněný obal, který můžete následně všestranně využít. V luxusní kolekci, která nadchne každého milovníka romantiky, najdete tři svíčky, které se liší vůní a barvou skla. Již jenom vůně- zázvorový čaj, stmívání a les – zní luxusně a skvěle Vás vtáhnou do večerní romantiky. Meadows si můžete objednat přímo na oficiálních stránkách společnosti. Sice jsou poněkud dražší, než ty klasické, ale proč si čas od času nějaké to luxusní zboží nedopřát?