Luxusní otočný vizitkář

Napsal | 20.8.2014

Již máte dost toho, kdy hledáte vizitky, které jste chtěli nabídnout vizitku jistému obchodníkovi či někomu jinému a nebyla k nalezení? Dostáváte se někdy do situace, kdy vizitky máte k dispozici, ale byli byste rádi, aby bylo jejich uspořádání na určité úrovni? Nebo byste rádi spojili hezké s užitečným a tak jste měli jak úschovu vizitek, tak i elegantní doplněk na Váš uspořádaný stůl v kanceláři? Bystřejší čtenáři již určitě chápou, o jakém že doplňku je řeč. Jedná se o luxusní otočný vizitkář, který uspokojí veškeré potřeby, které jsou právě s odpovědí na položené otázky spojeny. V tomto článku se nyní zaměříme na takový produkt.

Organizovanost nade vše

Pokud máte problém s návyky ohledně uspořádanosti s věcmi na Vašem stole například v zaměstnání ať už v určité korporaci nebo jako podnikatel, luxusní otočný vizitkář je právě pro Vás. Již přichází konec vizitkám neorganizovaně nastrkaných v šuplíku ve stole nebo na hromádce na pracovní desce. Takové případy jsou živnou půdou pro pocity frustrace a marnosti ve chvíli, kdy se rozhodnete nabídnout vizitku kupříkladu začínajícímu podnikateli, který hledá v současné době investory, kteří by byli ochotni za podíl na zisku jeho společnosti dát své peníze na odstartování onoho podniku a jehož nabídka Vás velmi zaujala a rádi byste mu slíbili domluvení schůzky, na které Vám představí svůj podnikatelský záměr. Co ale čert nechtěl – vizitka není k nalezení. Neorganizovanost není v tomto případě důkazem Vašeho génia, který se dokáže orientovat v chaosu, ale nezodpovědných činů, které vedou pouze ke špatným věcem. Takovým situacím se vyhnete právě díky luxusnímu otočnému vizitkáři, který Vám zjednoduší život.

Rádi bychom Vám doporučili

Známkou luxusu produktu je jistě materiál, ze kterého je vyroben. Právě proto je  luxusní otočný vizitkář vyroben z kovu, což není obvyklé – většina otočných vizitkářů je vyrobena z plastu, který se může jednoduše zničit i při pádu ze stolu. To se ale s tímto kovovým produktem stát nemůže. Vaše vizitky zůstanou organizovaně na svém místě. Výhodou je také černá barva, která působí elegantně a seriózně. Věříme, že Vám při výběru článek pomůže a případné připomínky můžete zanechat v komentářích.