Loom bands tkalcovský stav

Napsal | 19.10.2014

Gumičkové šílenství kolem Rainbow Loom je v plném proudu a děti i dospělí kupují stále nejen gumičky, ale i tkalcovské stavy, na kterých se pletou. Zejména před vánocemi se tak objevilo poměrně velké množství nabídek, které by jistě stály za Vaší pozornost. My jsme se rozhodli Vás dnes informovat právě nabídce tkalcovských stavů Loom Bands – pokud jste tedy propadli gumičkám Rainbow Loom i Vy, čtěte dále.

Koupit si tkalcovský stav se vyplatí

Hned na úvod bychom měli říct, že z gumiček Loom Bands se dají plést náramky, přívěšky a hromada dalších věcí, i bez tkalcovského stavu, nicméně stav Vám pomůže v oblasti rychlosti, přesnosti a také celou práci o dost zjednoduší. A přitom se nejedná o tak drahou záležitost, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Stav od Teddies

Třeba výrobce Teddies nabízí tkalcovský stav Loom Bands již za cenu od 59 korun. Je přitom vyroben z vysoce odolného plastu a neobsahuje žádné malé části, které by mohli děti spolknout. Stav je navíc osazen o „spojovníky“, kterými si nastavíte velikost stavu přesně dle Vašich potřeb.

Cmelicek.cz Vás nabídkou nezklame

Podobný stav najdeme i na serveru největšího dodavatele gumiček Rainbow Loom a Loom Bands v ČR a na Slovesnku, na portálu cmelicek.cz. Zde je k prodeji za 189 korun a je vhodný pro všechny sady. Rovněž je vyroben z odolného plastu a obsahuje růžové spojníky, kterými si můžete nastavit rozměry celého stavu.

Výhodné sety = nejlepší dárek

Kategorií samou o sobě jsou pak kompletní sady. Na stejnojmenném serveru můžete koupit jak originální sady Rainbow Loom s množstvím gumiček a tkalcovským stavem, tak i neoriginální, neméně obsáhlé sety. Originální sada stojí kolem 500 korun a obsahuje stav, 600ks gumiček, 24ks svorek a také kovový háček. Neoriginální sety jsou potom daleko obsáhlejší. Malá Loom Bands sada obsahuje 3000ks gumiček, 3 háčky, tkalcovský stav, 100 svorek a návod k tomu. Vše je pak v praktické plastové krabičce. A cena? 599 korun.

 

 

Loom Bands – to je kreativní zábava pro děti i dospělé.