Loom bands český návod

Napsal | 18.10.2014

Ty nejjednodušší nápady jsou často těmi nejlepšími. Své by o tom mohl říct i řadový občan z Číny, jež se jednou rozhodl prezentovat svůj nápad na náramky z gumiček a stal se z něho pohádkový boháč. Jeho výrobky značky Rainbow Loom, které se u nás prodávají také pod označením Loom Bands, Loomy Loom apod. (pozor, nejde o originální výrobky!), jsou momentálním hitem i v ČR a my jsme se dnes rozhodli ukázat Vám pár rad a tipů, kde můžete najít návod na náramky v češtině.

České video-návody

Gumičky Rainbow Loom jsou na trhu poměrně krátkou dobu a příliš mnoho českých návodů k dispozici není. Naštěstí existuje poměrně spolehlivý youtuber, který se rozhodl založit Youtube kanál s názvem IMPORTÉR-ČÍNA.CZ. Za asi 3 měsíce svého působení stihl vyprodukovat téměř 20 videí s návodem na pletení náramků. Na své si přijdou i kreativnější jedinci, kteří jistě ocení třeba návod na kryt na mobil,  hlavu z pandy, či na prstýnek z Loom bands. Videa jsou potom v češtině a autor Vás zde provází přehledně krok za krokem, čili se nemusíte bát, že se někde na půli cesty ztratíte.

Postup výroby náramku na ruku

Česká kniha plná návodů

Pokud nejste fanouškem internetu a videí, či snad chcete obdarovat své blízké, můžete si zakoupit knihu Loom Bands kniha gumičkování. Jedná se o český překlad zahraniční knihy od autorů John McCann a Becky Thomas. Na 128 stranách najdete na 25 různých nápadů na náramky, přívěšky, sponky do vlasů a mnoho dalšího. Nechybí samozřejmě spousta ilustrace a návodů krok za krokem v češtině. Kniha stojí okolo 230 korun a seženete ji v téměř každém knihkupectví.

Angličtina to jistí

Pokud pak ovládáte alespoň základy angličtiny, můžete zkusit web rainbowloom-original.cz, kde najdete video návody s anglickým komentářem. Návody jsou ale velice dobře zpracované a odvážíme si tvrdit, že i začátečník v angličtině i ve světě gumiček Loom Bands by dokázal porozumět a uplést si vlastní výrobek.

Přejeme hodně zábavy s gumičky Loom Bands.