LIDL leták na příští týden

Napsal | 20.8.2014

Vítejte článku z cyklu, ve kterém se zabýváme a také budeme zabývat nabídkou, kterou nám řetězce různých marketů ukáží v jejich akčních letácích a jistě si i samotné obchody představíme.V následujících řádcích se tedy budeme bavit o tom, co nalezneme v letáku na příští týden od supermarketu Lidl, který se řadí mezi nejnavštěvovanější řetězce v naší zemi a je také ověnčen různými cenami, které získal nejen za své skvělé služby zákazníkům, ale i za nabídku čerstvého pečiva či kvalitního ovoce a zeleniny.

Leták na příští týden – stylové oblečení!

V letáku Lidlu, na který se nyní soustředíme, je opravdu skvělá akční nabídka na oblečení pro malé kluky a holky, přednosti ve věku přibližně dvou až tří let. Pokud jste měli tedy v plánu rozšířit šatník Vašemu dítku, zamiřte příští týden do Lidlu a jistě si vyberete opravdu hezké věci.

Avšak – u dětí akce na oblečení všeho druhu zdaleka nekončí. Příští týden bude v akční nabídce Lidl také oblečení pro ženy. Slušivé svetříky, pěkné džíny a dalšího kusy textilu Vás jistě udělají radost.

Kutilství je Vaše vášeň?

Lidl si připravil akci i pro řemeslníky a kutily, kteří třeba chtějí stihnout do konce léta různé práce na zahradě či v domě než začne období chladných podzimních dnů i večerů. V akci je tedy sada imbusových a hvězdičkových klíčů, bez kterých se při kutilství všeho druhu jistě neobejdete. Dalším produktem je sada ráčen a ořechů, za kterou se jistě nejeden řemeslník půjde do Lidlu podívat.

Co v letáku dále naleznete užitečného? Určitě jimi jsou poštovní schránky, které jsou vskutku kvalitně a designově provedené a tak se Vám jistě zalíbí. Někteří z Vás jistě také nepohrdnou bezvadnou meteostanicí či domácím teploměrem, jenž je skvělým pomocníkem pro každého.

Věříme, že si i Vy v letáku na příští týden v Lidlu vyberete výrobky, se kterými budete spokojeni.