Levné Monster High panenky

Napsal | 5.8.2014

Pokud máte vlastní dítko, jistě dokážete registrovat různé změny v tom, co zrovna dítě považuje za nutnost, kterou potřebuje. Díky stále se měnícím trendům je v současné době tímto nepostradatelným předmětem panenka Monster High. Jedná se o novou vlnu moderních hraček, které útočí na dětský chtíč z regálů snad všech obchodů s hračkami a tak není divu, že se vlastnění takové panenky stalo velice oblíbeným přáním, které děti po rodičích chtějí splnit.

I Vy můžete své ratolesti dopřát tuto skvělou panenku, avšak její cena, jako většiny trendy hraček, je poměrně vysoká. V tomto článku se podíváme na panenky Monster High podrobněji a ukážeme si, kde je možné sehnat levné kousky této nové hračky.

Bližší informace

Panenky Monster High od společnosti Mattel začali být známé díky knížce, na jejíž náměty byly hračky uvedeny na trh. Knížka pojednává o partě školních studentů, kteří jsou jistým způsobem neobyčejní, zvláštní a hroziví. Je tomu tak díky skutečnosti, že studenti nejsou obyčejní lidé, ale monstra a obludy, které můžou na první pohled mást svým neobvyklým vzhledem, nicméně – studenti jsou postavy, které mají ten správný charakter, ví, co je to pravé přátelství, láska a společně odporují zlu, které na ně číhá všude kolem a v těch zdánlivě neobyčejných situacích. Mají zkrátka vše, co by si děti dokázali u dokonalé hračky představit – zajímavý vzhled a osobnost, se které si můžou vzít příklad, jelikož si uvědomí, že podle vzhledu se člověk nesoudí.

Nejlevnější Monster High!

Kde tedy sehnat tyto moderní hračky za levnější cenu, než jaká se objevuje ve většině řetězcích hračkářství, na které narazíte v obchodních domech? Odpověď je jednoduchá – na internetových stránkách, konkrétně se jedná například o tento web, kde je možné panenku objednat a neplatit za ni více, než 380 korun. Váš potomek bude mít jistě z takové hračky velkou radost a navíc Vaše peněženka neutrpí tak velkou ránu, jak by tomu bylo v kamenném obchodě.

Omalovánky

K tomuto slavnému seriálu se nevyrábí jen postavičky, ale také omalovánky. Článek o nich jsme již publikovali http://www.nabytek-cernymost.cz/omalovanky-monster-high-k-vytisknuti/.

Podívejte se na pár dílů seriálu

Dali jsme si dokonce takovou práci a našli pro Vás pár dílů Vašeho oblíbeného seriálu. Doneste si nějaké chutné jídlo, pití a vychutnejte si to naplno.