Lanko na závěsy s klipsy

Napsal | 18.4.2014

Stěhujete se anebo jen nově vybavujete Váš byt či dům? Ať tak či onak, ke kompletně vybavenému domovu neodmyslitelně patří i záclony či závěsy. Je až podivuhodné, jak moc tento kousek látky změní (především zútulní) celý vzhled Vašeho obydlí.

Nyní tedy vyvstává otázka, jak dané závěsy nad okna pověsit. Nejčastěji se rozhodujeme mezi tyčí (ať už jde o tyč ze dřeva, kovu či plastu) a závěsným lankem. Co se ceny týče, vyjdou Vás obě varianty plus minus nastejno. Nicméně na dnešním trhu se setkáte spíše s tyčemi. Jsou totiž mnohem stabilnější a udrží více váhy. Na druhou stranu lanko rozhodně není tak výrazné jako tyč, ba naopak, lanka si téměř ani nevšimnete. A pokud je právě tento fakt pro Vás prioritou, pak s rozhodováním lanko / tyč nebudete mít sebemenší problém.

Kde takové lanko sehnat?

Jako u většiny zboží na našem trhu i lanko na závěsy se dá koupit přes internet. Nevyhovuje-li Vám ovšem tento způsob nakupování, pak mohu vřele doporučit navštívit některý z kutilských obchodů, tam zajisté najdete vše, co potřebujete.

Já se nyní ovšem vrátím zpět k internetovému prodeji a uvedu zde několik případných možností takovéhoto výrobku.

DEKA Lanko na závěsy s klipsy

Tento výrobek najdete na webových stránkách www.katalogvyprodej.cz. Jedná se o kompletní sadu lanka (s rozměry 300cm – lze ho ovšem samozřejmě zkrátit na požadovanou délku, a nosností 2kg), dvěma nástěnnými kováními a dvanácti klipsami (někdy označováno jako žabky). Celý tento set, který vyžaduje jednoduchou montáž, si můžete koupit již za pouhých 79 Kč. Před objednáním se ale ujistěte, že právě tento výrobek lze upevnit na Vámi vybranou stěnu.

Dále můžete nakupovat například na stránkách www.euronakupy.cz. Zde naleznete lanko z nerez oceli (o délce 500cm a nosností 5kg) s dvěma kováními za 193 Kč. K tomuto setu si klipsy budete ovšem muset dokoupit zvlášť a výrobce (jako u předchozího produktu) doporučuje zákazníkovi si nejprve předem zjistit, zda je jím nabízející typ upevnění vhodný pro danou stěnu.