Láhev na šlehačku Tescoma

Napsal | 27.9.2014

Vítejte u dalšího článku z cyklu o výrobcích velice známé společnosti Tescoma, jež nabízí pouze kvalitní produkty pro Vaši kuchyni. Již máte dost omezeného výběru šlehaček ve Vašem blízkém supermarketu nebo třeba večerce? Anebo Vám zkrátka továrně vyrobená směs, která je nazývána šlehačkou zkrátka nechutná? Či jen rádi tvoříte vlastním úsilím chutné pochutiny? Ať už je Vaším důvodem cokoli, láhev na šlehačku, respektive na její přípravu, která je nabízena pod značkou Tescoma, Vás jistě uspokojí nadmíru.

Vytvořte si vlastní chutnou šlehačku

Láhev na šlehačku Tescoma na trhu opravdu nemá dostatečnou konkurenci, protože kvalita, s jakou je produkt zpracován, je nepřekonatelně vysoká. Funkční a zároveň velice elegantní – tak je tomu s produkty Tescoma, není tomu jinak ani s láhví na výrobu šlehačky. Pojďme se tedy podívat na její schopnosti, které je natolik odlišují od nabídky ostatních výrobců.

Jednou z největších výhod je to, že láhev na šlehačku je dodávána s třemi tryskami, díky kterým můžete popustit uzdy své fantazie a nezměrné představivosti a využít své schopnost dekorace Vámi vybraných pokrmů, na kterých byste chtěli šlehačku vidět. Jedná se tedy o dekorační trysky, které ještě o něco více umocní Váš požitek z práce v kuchyni ať už při vaření, pečení nebo neopomenutelně zdobení. Navíc je výrobek zpracován ze zdravotně nezávadného hliníku, plastu a opravdu kvalitního silikonu, který zajistí těsnění, které nepustí ani částečku tekutiny pryč z láhve.

Příprava šlehačky

Schopnosti láhve na šlehačku bychom měli, jak tomu ale s hlavním posláním tohoto produktu – tvorbou samotné šlehačky? Celý mechanismus je na poměrně jednoduché bázi. K láhvi na šlehačku Tescoma je nutné dokupovat malé bombičky s N2O, které se do ní instalují a díky kterým je možné vytvořit vhodný tlak k tomu, aby mohla být šlehačka připravena k rozmanitému využití. Tyto bombičky také nalezne v obchodech Tescoma – ať už se jedná o internetový portál či kamenný obchod, nabídky se Vám dostane stejně široké, což jistě zajistí Vaši spokojenost při nákupu.