Kyvné dveře lítačky dřevěné

Napsal | 26.9.2016

Říkáte si, že byste chtěli něco na svém bytě změnit? Co se tentokrát zaměřit na průchody mezi místnostmi, které zdobí většinou dveře? V dnešním článku jsme si pro Vás připravili návrhy na kyvné dřevěné dveře.

Kyvné dveře v interiéru

Možná si takové dveře nedokážete ani ve svém bytě či domě moc představit, ale třeba Vás to mile překvapí. Předem však chceme upozornit na to, že takový typ dveří se využívá především u průchodů do jídelen, kuchyní, většinou na ně narazíte v nemocnicích či u nějakých společenských místností. Z názvu se dá vyvodit, že tyto dveře se neotevírají běžně za kliku, jak je každý zvyklý.

Dveře lítačky

Jedná se o dveře, které stačí jen postrčit a jednoduše se otevřou a hned zase zavřou. Dá se dokonce říci, že tento typ dveří se hodí do bezbariérového prostředí, rozhodně pohyb po objektu značně ulehčí. Dveře jsou v nabídce hned v několika variantách.

Doporučujeme!

My jsme tu dnes proto, abychom Vás navnadili a pomohli Vám s výběrem a s případnou instalací lítaček do Vašeho bytu.

  • Prvním krokem je vybrat  lítačky, které mají alespoň nějaké prosklení z hlediska bezpečnosti, aby se nikdo s nikým nešťastnou náhodou nesrazil.
  • Druhým krokem je rozhodnout se zda chceme  – jednokřídlé a nebo dvoukřídlé.
  • Třetím krokem je výběr a my jsme narazili na několik internetových obchodů, které by Vám mohly hledání usnadnit.

Kvalitní lítačky najdete například na stránkách m-dvere.cz. Za nás Vám doporučíme dřevěné mahagonové dveře s prosklením. Cena za jedno křídlo je 2400 Kč + jsou v ceně kyvné závěsy a kování. Za co si ale připlatíte, jsou obložkové zárubně.

Internetový obchod sapelky.cz nabízí též zajímavé produkty za rozumné ceny. Jedním z produktů jsou kyvné dveře Sapeli, u kterých si můžete vybrat z několika modifikací jako jsou – přírodní dýha, CPL laminát, stříkaná barva a umělá folie. Cena za tento typ dveří je od 7 050 Kč, což zahrnuje cenu  za dveře, zárubeň a závěsy. Dveře si můžete vybrat s dřevěnou ale i se skeněnou výplní.