Kupi.cz – Aktuální akční letáky

Napsal | 4.2.2016

Vítáme Vás u dalšího z našich článků. Přejete si, abyste byli věčně ve střehu, odkud se linou slevy jak na oblečení, tak na různé druhy masa a jiné potraviny? Dnes přicházíme právě s Kupi.cz a aktuálními akčními letáky.

Kupi.cz

V této službě je prioritní to, že obsahuje slevové a letákové akce všech možných supermarketů z celé České republiky. Je jasné, že informuje jen o aktuálních slevách a akcích, které se naskytnou. Přebírají je z oficiálních zdrojů přímo od uvedených prodejců. Stránky mají za úkol pouze informovat zákazníky. Ušetříte hlavně mnoho času a peněz, díky tomuto informátorovi. Jak vidíte, nemusí být letáky pouze v hmotné podobě, ale i on-line. Jak poznáte od kdy do kdy sleva platí? Jednoduše. Všechna data se k letákům zobrazují.

Využití sociálních sítí

Určitě téměř všichni víte, že existuje sociální síť Facebook. A dokonce i tímto prostřednictvím lze získávat nebo naopak sdílet Vašim přátelům tyto aktuální akční letáky všeho druhu. Nikdy neuděláte zle, pokud tuto cestu zvolíte. Naopak tím pomůžete dalším mnoha lidem ve výberu zboží. Naskytne se ihnet větší přehled a budou Vám jenom děkovat.

Další fukce Kupi.cz

Pokud se obáváte, že je tato stránka a prohlížení letáků v ní placené, je to zbytečné. Vše na této stránce je zdarma. Služba také tvoří nákupní seznamy. Stačí se podívat do letáku, přidejte si je do fukce košíku a tímto se Vám tvoří seznam. Pak stačí jen vytisknout a máte o další starost méně. Jesltiže Vás nebaví každou chvíli hledat jednotlivé zboží, na které čekáte až se sleví, stačí si zboží označit. Při každé návštěvě Vás budou automaticky informovat o případných slevách zrovna u těchto produktů. Dále, díky lokalizačnímu nástroji, Vás stránka informuje o nejbližším supermarketu, kde zlevněné zboží různých kategorií najdete.

Výhodou je to, že stránka je uzpůsobena tak, aby se v ní opravdu každý dobře vyznal. Vše je členěno do jednotlivých sekcí.