Kuchynské nože Tescoma

Napsal | 26.6.2014

No nechtěli jsme Vás dlouho napínat, tak jsme si již na dnešek připravili první článek z nového SPECIÁLU – Tescoma.

Kuchyňské nože od odsvědčené značky Tescoma, jejíž výrobky vlastní snad opravdu každá moderní kuchyně, jsou jedny z nejkvalitnějších nožů, které můžete na trhu nalézt. Nepopiratelná tradice značky Tescoma je jistě zárukou jistého vysokého standartu kuchyňských pomocníků a tak tomu není jinak také u těchto nožů. V následujících řádcích Vás seznámíme s těmito nepostradatelnými produkty uznávané značky.

Kvalitní zpracování

Tyto nože jsou primárně určeny pro profesionální kuchaře a vaření, avšak v domácnosti si nože této značky vydobyli také svou zaslouženou oblibu. Nyní bychom si něco řekli o výhodných atributech, které Vás jistě přesvědčí o tom, že investovat do těchto vysoce jakostních nožů se samozřejmě vyplatí. Pokud nenávidíte situace, kdy si chcete nakrájet zeleninu, maso nebo ovoce a při tom zjistíte, že nůž se opět ztupil, sáhněte po jistotě značky Tescoma. Nože vydrží ostré opravdu dlouho díky moderní technologii, která čepele dotváří téměř k dokonalosti. Spolehlivost a příjemný design, to je heslo, které tyto nože zastávají.

Začínající či pokročilý? Tescoma nože jsou pro každého

Ano, je to tak – nože značky Tescoma již pro občasné kuchaře, kteří si ale i tak potrpí na kvalitní požitek z vaření, nejsou jen nedosažitelným snem. Je tomu tak díky několika řadám těchto výrobků – Sonic, Presto, Home Profi, Cosmo a Azza. Řady jsou rozlišeny nejen kvalitou zpracování, ale také cenovou dostupností, která se od nejnižší třídy po nejvyšší velice liší. Začněme od řady pro chatové či dovolenkové kuchaře, Sonic, která je tou nejlevnější variantou pro zisk stále poměrně kvalitního produktu. Další řadou, která je ale o něco výše, je Presto. Presto vyniká především v rukou občasných kuchařů, kteří mají k profesionalitě stále daleko. Pokud jste ale o něco dále ve svém kuchařském umění, ale nechcete tolik utrácet, řady Home Profi a Cosmo jsou ušity na míru přesně pro Vás. Nože této řady garantují přesnou oporu ve Vašem umění. Poslední a nejkvalitnější obměna těchto nožů je Azza, kterou používají profesionální kuchaři. Jistě není problém, abyste i vy neinvestovali do nejlepší řady, avšak jedná se také o variantu nejdražší.

Zdroj - Tescoma

V případě zájmu tedy doporučujeme navštívit – http://www.tescoma.cz/priprava-a-zpracovani-potravin/noze-nuzky-bloky-na-noze, kde se dají zde uvedené nože koupit.