Kuchyňské digitální váhy s miskou

Napsal | 28.3.2015

Vaření může být zábava, ale i pěkná otrava, když nemáte k dispozici to správné náčiní a kuchyňské vybavení. Zejména v období vánočních svátků je klíčová správná kuchyňská váha. Pokud máte ještě doma klasickou váhu s ryskou a těžítkem, možná byste měli zvážit nákup novějšího, digitálního modelu. Jsou mnohem přesnější, spolehlivější, estetičtější a přitom nestojí zas tolik. No posuďte sami.

Kuchyňské digitální váhy Beurer

Jako první jsme pro Vás vybrali kuchyňskou digitální váhu značky Beurer, která je proslavená po celém světě svými kvalitními výrobky. Prodává se v bílo – zelené kombinaci a je dodávána s praktickou miskou o objemu 1,6l. Milovníci praktických předmětů jistě ocení, že se dá miska velmi lehce složit a uložit prakticky až na placku. Miska je z plastu a je vhodná k mytí v myčce. Nosnost činí 5kg a přesnost udává na gramy. Výhodou je také podsvícený displej. A cena? Lehce přes 1200 korun.

Populární Terraillon

Dalším výrobkem je nerezová kuchyňská digitální váha s miskou značky Terraillon – modelové označení Macaron. Jedná se o bílou váhu z nerezové oceli a plastovou misku, kterou můžete opět mýt bez obav i v myčce. Měření je udáváno s přesností na gramy a celková nosnost činí 5kg. Cena činí kolem 750 korun v závislosti na obchodu.

Cenová bomba od Tristar

Jako poslední jsme pro Vás vybrali váhu od výrobce Tristar, s označením KW 2436. Jedná se o kvalitní váhu z nerezové oceli, které je dodávána s miskou o objemu 2,6l ze stejného materiálu. Nosnost u toho modelu činí 5kg a měří s přesností na gramy. Co možná některé hospodyňky ocení je možnost měřit i teplotu váženého materiálu, nebo možnost přepnutí jednotek z kilogramů na libry. Cena pak činí okolo 700 korun.

Digitální váha do kuchyně

Jak můžete vidět, možností k nákupu digitální váhy je opravdu nespočet – vybírat můžete třeba na portálu conrad.cz, oscom.cz, nebo třeba na heureka.cz.