Kuchyně IKEA – Vlastní sestavení

Stojíte o nové vychytávky, které Vám usnadní život a pohyb? Zkuste právě výrobky z obchodu IKEA, kde najdete snad všechno, co Vám bude ležet na srdci. My se ale v dnešním článku zaměříme na sekci kuchyně, a hlavně na to, jak si ji sestavit!


IKEA

Jedná se o švédskou nábytkářskou firmu, která se zabývá spíše nejvíce o levnější kousky nábytku a jeho výrobu. Vyrábí také různé bytové doplňky, které najdete v nejedné české domácnosti. Vlastní mnoho sítí svých prodejen a to až např. v  Austrálii, Číně nebo USA. IKEA Vám nabídne nejen velmi moderní kousky do Vašich domácnosti, ale zároveň i funkční a hlavně kvalitní. Na sestavení nábytku si můžete dokonce domluvit asistenta z tohoto obchodu, pokud byste to sami nezvládli. Případně lze si najít i nějakou firmu na montáž – článek jsme již psali dříve a najdete ho zde – http://www.nabytek-cernymost.cz/montaz-kuchyne-ikea/.

Kuchyně IKEA

Chcete si dopřát prostornou kuchyň Vašich snů? Ikea Vám nabízí několik kousků, které opravdu stojí za to. Novou vychytávkou v IKEI jsou právě kuchyně METOD. Tento kuchyňský nábytek je složen pomocí nejnovějších postupů a moderních technologii. Jestliže nemáte dostatek financí a myslíte si, že byste se nedoplatili, jste na omylu. Kuchyně METOD jsou levné i přes jejich vymoženosti a vkusný design. Zaměřme se nejprve na vnitřní vybavení kuchyně.


Kupříkladu takové zásuvky na příbory – tzv. příborníky. Díky zásuvkám s rozdělovači už nebudete mít v příborech chaos. Velmi oblíbenou vymožeností je otočná police do rohu skříňky. Usnadní Vám skladování mycích prostředků, potravin  a mnoho dalších nepostradatelných věcí v kuchyni. Využitelnost je jen na Vás.

Zkusme se teď zaměřit na spotřebiče. Nedílnou součástí Vaší kuchyně je samozřejmě trouba a příkladem je zrovna multifunkční trouba KULINARISK. Má až 21 funkcí vaření a obrovské pohodlí Vám dopřeje dotykový displej. A to všechno najdete na stránkách www.ikea.cz.

Sestavení kuchyně

Rozhodli jste si pořídit kuchyni z IKEI a rádi byste si jí celou sestavili sami? My tu pro Vás máme několik rad, jak byste měli montáž provádět. Nejdříve je dobré si kuchyni naplánovat a provést zkoušky, aby vše sedělo jak má, s tím Vám může pomoci online 3D plánování kuchyní, kdy se na chvíli stanete profesionálními designery.

SPUSTIT 3D PLÁNOVÁNÍ KUCHYNÍ

Dále už si už program můžete nainstalovat, k tomu však budete potřebovat návod, buď písemný nebo v online příručce (výše v odkazu je uveden). Jestliže jste si vše potřebné dostatečně prostudovali a prohlédly obrázky sestavení, neměli byste mít problém. Pokud se tak stane, není nic špatného na tom, pokud pořádáte o pomoc někoho z pracovníků v IKEI. Případně se můžete zeptat i nás prostřednictvím našeho formuláře – http://www.nabytek-cernymost.cz/kontakt/.