Kuchyně IKEA fotogalerie

Napsal | 22.4.2014

Vítejte u dalšího článku ohledně IKEI. Dnes jsme se rozhodli, že prozkoumáme nabídku kuchyní jenž IKEA nabízí. Věříme, že by jste díky tomu mohli načerpat inspiraci a využít některé nově nabyté nápady i u Vás v kuchyni.

To, že má společnost jedny z nejlepších designerů na světě již jistě víte. Každý den se setkáváte s jejich dokonale promyšlenými a vypadajícími produkty. Jsme poměrně kritičtí a jen tak něco nechválíme, ale při pohledu na kuchyně sestavené designery nám opravdu padá brada. No co mrkněte sami co si pro nás na rok 2014 připravili.

Fotogalerie kuchyní IKEA pro rok 2014

Jin a Jang

Značně široké menu

Pochlubte se, máte čím

Vyzkoušejte nový recept

Nová podoba obývacího pokoje

Inspirace

Tak co na nové designérské sestavy kuchyní říkáte? Za nás naprostá nádhera. Pozor neuvedli jsme zde všechny počiny. V případě, že by jste chtěli vidět i zbytek mrkněte sem.

Předem upozorňujme, že zde vyobrazené kuchyně jsou opravdu velice drahé. Cena může sahat až ve čtvrt milionu korun. Jsou zde použity totiž ty nejlepší materiály, návrhy pochází od renomovaných designerů a jsou tématicky zařazené. Chcete-li mít stejně krásnou kuchyň za méně peněz? Jde to, ale je nutné si jí sestavit. Nebude vše perfektně sladěné jako od špičkových designéru, ale věřte, že ušetříte až 50 vašich nákladů.

Doufáme, že se Vám dnešní článeček líbil a načerpali jste tak trošku inspirace pro budoucí přestavbu kuchyně. Zatím se mějte krásně a budeme se těšit u dalšího článku. Máte-li na nás nějaké dotazy, tak neváhejte a využijte komentáře. Rádi Vám odpovíme.

Zdroj: oficiální stránky IKEA