Kroužek na ubrousky

Napsal | 8.4.2014

Asi každý, kdo si někdy zařizoval byt nebo si jen chtěl dopřát nějaký nový kus nábytku, už nakupoval v obchodním domě IKEA, o kterém, resp. o jeho výrobcích, dnes bude řeč. Pohodlně se usaďte, neboť následující řádky budou určeny doplňkům do kuchyně značky IKEA.

Držáky ubrousků

Rádi bychom se zaměřili na držáky ubrousků – jako první jsme se rozhodli Vám představit KNYCK. Ten se vyrábí v černém provedení za 99 korun, přičemž upevnit na něj lze ubrousky o velikosti 33 x 33cm a 40 x 40cm. Vyroben je z hliníku, polypropylenového plastu a nerezavějící oceli. Právě z té je vyrobena koková kulička, která na tenkém hliníkovém drátku drží ubrousky na svém místě. Do domácnosti tak získáváte nejen držák ubrousků, ale i zajímavý designový doplněk.

Jako další jsme zvolili držák ubrousků LIKSIDIG, jež stojí 69 korun a prodává se v bílém provedení. Opět lze do něj připevnit ubrousky o velikosti 33 x 33cm a 40 x 40cm, nicméně ubrousky se zde pokládají svisle. Držák je vyroben z EVA plastu a oceli, čili se nemusíte bát o stabilitu. Kytkované zdobení navíc skvěle zapadne do každé kuchyně i jídelny.

Kroužky na ubrousky

V poslední řadě bychom rádi mluvili o kroužkách na ubrousky. Bohužel IKEA na českých pobočkách v současné době toto zboží neprodává, ačkoliv poptávka je značná. Do budoucna se snad dočkáme, nicméně nyní Vám musíme doporučit hledat jinde – např. kroužky značky Papstar stojí jen 198 korun za 2 kusy. Vyrobeny jsou z oceli a zaujmou svým moderním designem a nízkou cenou oproti konkurenci.

Pro další rady ohledně sortimentu značky IKEA sledujte i nadále náš web!

Zdroj – Oficální stránky IKEA