Krabička na svačinu pro děti

Napsal | 28.2.2014

Svačina je pro dítě jedním z nejdůležitějších momentů dne. Proto by si ho mělo užít každým coulem. Nejen dobré jídlo a pití, ale i balení, ve kterém ho vytáhne z tašky jsou aspektem, jenž může ovlivnit náladu na zbytek vyučování. Svačinová krabička SMASKA z nabídky obchodního řetězce IKEA se ale nehodí jen do školy nebo do zájmového kroužku. Je ideálním pomocníkem i na výlety nebo na trénink.

Design krabičky

Za jeho roztomilým vzhledem stojí švédská designérka Monika Mulder, která vsadila na syté a kontrastní barvy. Oranžovo-černá kombinace vypadá opravdu zajímavě. Nejzajímavějším prvkem je ale nápadně napodobení hlavy psa. Čumák, oči a uši, to vše se podařilo zakomponovat do tvaru krabičky. A k tomu se dá ještě považovat škvíra k otevření krabičky za tlamu. Mulder navíc geniálně využila psí ouška a to tím způsobem, že je stačí zaklapnout a obě poloviny krabičky už drží spolu.

Setkali jsme se s případy, kdy si děti krabičku zamilovali natolik, že dali pejskovi na ní dokonce jméno. Co třeba Hugo, nebo Monika? Vaše dítě má stejně širokoé, nebo možná i větší, spektrum možností, jaké jméno vybrat. Znáte přece děti mají nepředstavitelnou fantazii.

S krabičkou SMASKA se prostě nebude chtít rozloučit!

Zdroj – Oficální stránky IKEA