Kovová postel

Napsal | 3.4.2014

O nábytkářském gigantovi IKEA jste jistě slyšeli už více než dost. V minulých článcích jste se mohli dozvědět o struktuře firmy, co stojí za jejím úspěchem a mnoho dalších užitečných informací. Dnes jsme se rozhodli zaměřit se na některý z produktů, který bývá často vyhledáván, nicméně bez většího úspěchu. Ano, rozhodli jsme se blíže podívat na nabídku patrových postelí a paland.

Dětská postele

Mnozí rodiče chtějí pro své děti to nejlepší a bezpečnost pro ně hraje jednu z nejvyšších rolí. V souvislosti s bezpečností rodiče častou požadují kovovou konstrukci postele, nicméně sehnat ji je velice problematické. Bohužel v současné době ani takový prodejce nábytku, jako je IKEA, nenabízí v ČR postel s kovovou konstrukcí.

Kovové palandy

Jako alternativu nabízí 2 druhy paland (MYDAL a NORDDAL) a jednu vysokou postel (STORA).
Všechny tyto postele jsou dodávány bez matrace – čili v balení dostanete jen rošt, žebřík a konstrukci, kterou je nutné si doma složit. Ve všech případech se jedná o dřevo borovice dostupné v několika základních barvách. Délka postelí je více než dostatečná – 213cm v případě STORA, 207,5 v případě MYDAL a NORDDAL. Ty jdou rovněž oddělit a použít jako samostatná lůžka. STORA pak nabízí řadu využití prostoru pod postelí (třeba psací stůl apod..).

Zdroj – Oficální stránky IKEA