Koupelnový nábytek INN

Napsal | 10.7.2015

Rekonstruujete svou koupelnu a chcete si kromě nové sanitární techniky dopřát i nový koupelnový nábytek? Nevadí Vám si za kvalitní nábytek trochu připlatit? Pak právě pro Vás máme dnes tip na osvědčenou produktovou řadu – koupelnový nábytek Inn.

Modelová řada od Dřevojasu

Abychom vše uvedli na pravou míru – označení „Inn“ je název modelové řady koupelnového nábytku od českého výrobce Dřevojas. Celou kompletní nabídku této vele-populární série koupelnového vybavení najdete ZDE.

Výhody INN

Přednosti řady Inn jsou nesporné – všechny kusy nábytku jsou dělané na zavěšení. Potěší chromové úchytky, speciální výsuvy u šuplíků, které zajistí delší trvanlivost a znemožní „bouchání“, či třeba možnost si objednat vlastní barvu z RAL vzorníku barev a množství doplňků, jako je organizér do šuplíku nebo prádelní koš.

Koupelnová skříňka INN 60 S

Jako příklad uvedeme koupelnovou skříňku INN 60 S. Jedná se o moderní závěsnou koupelnovou skříňku s keramickým umyvadlem Norm. Jak už název může napovědět, tento konkrétní model je široký necelých 60cm a hodí se tak i do menších koupelen, kde se hledí zejména na úsporu místa. Dostupný je však i rozměr 75cm a 90cm. Cena činí 10 490 korun a k tomu dostanete prodlouženou záruku 3 roky.

Galerka SANI GA 60, 70, 80

Řada INN potěší i ty, jež potřebují mít v koupelně nějaký ten odkládací prostor. V nabídce má totiž hned 3 velikostně rozdílné galerky. Na výběr jsou rozměry 60cm, 70cm a 80cm. Všechny mají LED osvětlení o výkonu 8,6W, což bohatě postačí pro koupelnové účely a navíc ušetříte peníze za energii. Nejmenší, 60cm model, pořídíte už za 5 760 korun

Pakliže Vás cokoliv zaujalo, ale nelíbí se Vám barva, či některé doplňky, podívejte se na výše zmíněné internetové stránky a na aktuální ceník. Nově se pak připravuje nabídka vysoké INN skříně, jejíž cena by měla být okolo 10 tisíců korun.