Komody

Napsal | 3.4.2014

Švédský nábytkářský gigant IKEA si opět pro své zákazníky připravil četné slevy a výprodeje. Velký podíl na tom má zejména zimní sezóna a období Vánoc, které je pro každého obchodníka synonymem pro zvýšené tržby a vyskladňování skladů pro novou kolekci zboží na příští rok.

My jsme se rozhodli Vás informovat o výprodeji komod.

Nejen bílé komody

Komody slouží primárně pro uskladnění oblečení, nicméně hodí se třeba i do koupelen, nebo ložnic. IKEA nabízí skutečně velké množství barev a materiálů, ze kterých můžete vybírat až do vyprodání zásob. Co se barev týče, největší popularitu mají klasické odstíny – bílá a hnědá. Pro odvážné zákazníky jsou dostupné ale i červené a modré modely.

Materiál je většinou dřevotříska. U dražších modelů se jedná o masiv a kvalitní sklo, které se nikdy nerozbije na ostré střepy (výhoda pro rodiny s dětmi).

Výprodej

Nejlevnější modely začínají na 1000 korunách, což si může dovolit opravdu každý. Ve výprodeji, popř. v bazarech, se pak dají sehnat za ještě nižší ceny. Počítat ale musíte s dřevotřískou a plastovými doplňky. Luxusnější modely jsou dělané z již zmiňovaného masivu a doplňky jsou nejčastěji kovové. Objemné kvalitní komody se 5 a více zásuvkami začínají svou cenou na 2500 korunách.

Takže to by bylo k vánočním akcím na komody zase vše a my se už budeme těšit zase u dalšího článku.

Zdroj – Oficální stránky IKEA