KIK textil diskont

Napsal | 4.9.2014

Život v dnešní době může být opravdu náročný, zvláště pokud máte jedno či více dětí, které rostou jako z vody. Je nad Slunce jasné, že ne každý si může dovolit nakupovat svým dětem předražené oblečení v obchodních domech. Zároveň je také samozřejmostí, že každý rodič chce pro své dítě tu nejvyšší kvalitu. Jak to ale udělat? Jak nakoupit chytře a kvalitně zároveň? Chcete vědět více? Čtěte dále.

KIK textil diskont – Úvod

Obchodní řetězec KIK byl založen německým pánem Stefanem Heinigem a to především za tím účelem vytvořit obchod nejen s oblečením, kde by byli opravdu nízké ceny, ale kvalita přitom zůstala zachována.V KIKU najdete opravdu velký výběr nejrůznějšího oblečení, zároveň tu však seženete i pomůcky pro školáky, dárkové předměty, věci do domácnosti a mnohé další.

V současné době má tento maloobchodní řetězec celkem kolem 3200 prodejen po celé Evropě, ovšem jejich počet neustále roste a to nejen v České republice.

Aktuální nabídka oblečení

Pokud chcete najít aktuální nabídku KIK, nejjednodušší je čekat, až vám přijde leták přímo domů anebo, pokud preferujete elektronickou verzi, vyhledejte jejich leták na internetu. Co se týče akutálních nabídek, mění se zhruba jednou za čtrnáct dní, což je optimální doba pro takovýto obchod.

V jejich letácích většinou naleznete oblečení či hračky s aktuálním tématem – v zimě zimní oblečení, o Vánocích hračky za zvýhodněné ceny a tak dále. Hračky mohou souviset i s nějakým oblíbeným dětským filmem a tento motiv se může objevovat i na oblečení, či na doplňcích.

Co se týče dětského sportovního oblečení, ceny jsou opravdu nízké a tak se nemusíte bát, pokud si je vaše děti zničí – tepláky například pořídíte už za 100 korun a mikinu za 279 korun. Kromě toho KIK myslí i na sportovní vybití dětí a nabízí například kolečkové brusle, koloběžky a další pomůcky za opravdu výhodné ceny.

Oblečení pro nejmenší ratolesti je opravdu krásné, barevné a cena je naprosto nepřekonatelná. Například soupravu oblečení pro malé princezny pořídíte už za 139 korun.

Nenajdete tu ovšem jen oblečení pro děti. I vy sami si tu můžete pořídit něco na sebe, nebo se dokonce můžete sladit se svými dětmi. A ceny? Ceny se o tolik neliší od oblečení dětského.

Prodejny a jejich otevírací doby

Pokud hledáte informace o prodejnách a otevíracích dobách obchodů KIK ve vašem okolí, není nic jednoduššího než navštívit jejich stránky a potřebné informace si dohledat.

Doufám, že vám byl tento článek nápomocný. Pokud se vám líbil, nezapomeňte ho sdílet či dát LIKE na Facebooku.