Kik akční leták – Levné oblečení pro všechny

Napsal | 1.3.2015

Společnost Kik pro vás připravila na měsíc březen skvělou nabídku, jež můžete naleznout v jejím akčním letáku. Rád bych vám ovšem představil ty nejzajímavější produkty z nového letáku už nyní.

Akční leták Kika

Dámy potěší módní černý blejzr za pouhých 429 korun, jež je k dostání ve všech velikostech. Skvěle bude vypadat společně s dlouhým topem v jedné z mnoha barev a za úžasnou cenu 149 korun. Novým trendem se v tomto období stává růžová barva, a tak si můžete být jistí, že u nás najdete přesně to pravé. Krásné dlouhé halenky v růžové barvě doplněné džínami tvoří ideální kombinaci pro to, abyste se v džungli velkoměsta cítila vždy skvěle. Dále nabízíme dlouhé topy v růžové i jiných barvách za pouhých 139 korun. Určitě nesmíme opomenout nádherné růžové svetry s rafinovaným dírkovaným vzorem vzadu. Jistě zapůsobíte i v džínách v užším střihu s normálním pasem, které jsou k dostání jak v růžové, tak i v neonově limetkové barvě. Také jsme připravili nabídku oblečení pro dámy s plnějšími tvary, a proto u nás najdete bohatou nabídku XXL oblečení. Nabízíme džínové bundy, trička, kalhoty a v neposlední řadě topy a to vše ve velikostech XL až 5XL. Výbornou kvalitu si za cenu Kik si můžete dopřát, pokud si koupíte výrobky z naší řady bezešvého funkčního a spodního prádla. Podprsenky univerzálních velikostí, bezešvé topy, či spodní prádlo a topy typu bandeau – to vše je v nabídce a to za bezkonkurenční cenu 109 korun za kus. Myslíme i na pány a ti si tak mohou vybrat z několika barev našich skvělých džín za skvělou cenu 279 korun. Ať už preferujete šedou, námořnickou modř, nebo trendy zelenou, tento krásný kousek se mezi záplavou nudy ve městě jen tak neztratí. Na děti pak na našich prodejnách čekají trička s oblíbenými motivy z jejich pohádek a animovaných seriálů.

Věříme, že po prostudování našeho akčního letáku, zamíříte ihned s chutí  do jedné z našich  monoha prodejen, kde vás rádi uvidíme.