Kde koupit nejlevnější nábytek do koupelen?

Napsal | 20.3.2016

Vždy může nastat situace, kdy nebudete momentálně úplně při penězích a nezbude Vám ani na novou rekonstrukci Vaší domácnosti. Nic se neděje, nemusíte se ničeho obávat. Přesně pro tyto situace jsme našli pár možností, jak nakoupit levně. Konkrétněji se budeme bavit o tom, pokud budete mít zapotřebí, si zrekonstruovat koupelnu, kde sehnat tento nábytek nejlevněji.

Existuje východisko

Je jasné, že na trhu nebude jen všechno předražené, jsou různé typy obchodů, u kterých nakoupíte velmi levně a vyplatí se Vám vše. Právě na některé takové jsme i my narazili a nasměrujeme Vás.

Například na stránkách www.koupelny-sen.cz je tolik možností, až jsme se nestačili divit. Ceny nábytku do koupelen jsou opravdu příznivé a zboží vypadá ještě lépe. Jedná se o e-shop, který prodává vážně levné kousky a nejen do koupelen. Už jen taková závěsná umyvadlová skříňka, stojí pouze 1 690 Kč oproti jiným, ze známých kamenných obchodů, které znáte.

Jedná se o opravdu moderní design a elegantní úchyty. Barva je leskle bílá a co se týče závěsné skříňky, pro jednodušší instalaci je možné přidat nožičky a dát kam potřebujete. Dalším produktem, který nabízí je také umyvadlová skříňka, ale v provedení Zoja. Která je snad ještě více modernější, ale je menších rozměrů. Cenově se téměř shoduje se skříňkou uvedenou výše.

Další super nákup!

Rozhodně jsme jedním e-shopem neskončili. Zkuste i různé bazárky, ani tím si neuškodíte. Tyto věci buď někomu přebývaly nebo už je vyměnili za nové. Rozhodně se může naskytnout nějaká závada, ale můžete najít i kousky ve velmi dobrém stavu.

Právě na stránkách www.sbazar.cz jsme narazili na úplně novu rohovou akrylátovou vanu, která má dvojí dno a nabízí se levá a i pravá. Navíc je nově zabalená, tak se nemáte čeho obávat. Co se týče ceny, stojí okolo 2 500Kč, což je ve srovnání s obchody velmi dobrá cena.