Kde koupit gumičky Rainbow Loom originál?

Napsal | 26.10.2014

Téměř všude, kam se kolem sebe nyní podíváme, se vyskytují gumičky. Ať už jdete po ulici a vidíte náramky na kolemjdoucích, vstoupíte do pokoje Vaší dcery, nebo si jen rozkliknete internet s tím, že začnete kupovat dárky na vánoce gumičky jsou teď zkrátka in. Bohužel se jedná o takový fenomén, že se na trhu objevují i padělky a velké množství neoriginálních gumiček – a i proto jsme se dnes rozhodli Vám ukázat několik míst, kde lze koupit originální gumičky Rainbow Loom.

Pozor na neoriginální kusy!

Rainbow Loom je označení právě pro jediné originální výrobky, které si můžete právě nyní koupit. Balíčky gumiček z tržnic a podobných obchodů, které mají pochybné názvy jako Loomy Loom, Wonder Loom, nebo asi nejčastěji Loom Bands, nejsou certifikované a jsou zpravidla méně kvalitní.

Kde nakupovat

A kde tedy koupit originální gumičky Rainbow Loom? Možností je hned několik – v kamenných obchodech všude tam, kde najdete balení gumiček s označením právě Rainbow Loom. Často je také poznáte podle toho, že jsou o něco dražší, než ostatní modely, které jsou vyráběny pouze s ohledem na co nejnižší náklady a na kvalitu se zde prakticky vůbec nehledí.

Internet = místo nekonečných možností

Na internetu je pak nabídka o něco větší a samozřejmě pestřejší. Asi největším dodavatelem originálních gumiček Rainbow Loom na tuzemském trhu je portál Rainbowloom-original.cz. V jeho nabídce naleznete jak originální stavy, tak i gumičky. Na výběr pak je z velkého množství balení, ale i druhů. Zmínit můžeme metalické gumičky, neonové gumičky, dvojbarevné, ale i plné, nebo průsvitné… zkrátka všechny druhy, na které si můžete vzpomenout a které originální výrobce dodává.

Dostupnost výrobků je různá

Jako alternativní prodejce pak můžeme zmínit portál Cmelicek.cz, nebo třeba medvidkovehracky.cz. Na všech zmíněných serverech jsou gumičky zhruba za stejnou cenu, nicméně často se liší dostupností, proto před nákupem doporučujeme prostudovat nabídku všech e-shopů.