Kde bydlí Justin Bieber?

Napsal | 25.8.2014

Idol srdcí mladých dívek, nadějný zpěvák a v poslední době i celebrita v centru mnoha skandálů; to všechno je Justin Bieber. Jak ale bydlí tento mladý fenomén? Pojďme se společně podívat!

Dům mladého milionáře

Justin Bieber: symbol moderního popu, jeden z nejúspěšnějších zpěváků naší doby. Jen málokdo kromě jeho obdivovatelů ví, že tento mladý talent začínal jako senzace webového portálu YouTube, na který jeho matka umístila synova raná pěvecká vystoupení a ta ho později dovedla ke slávě. O jeho raketovém úspěchu se může mnohým jeho současníkům jen zdát, v současnosti ale také bývají v souvislosti s jeho jménem v médiích zmiňovány různé problémové aféry, které dokonce vedly k sepsání petice na podporu vyhoštění tohoto mladíka ze Spojených států. Petice však nebyla schválena a tak si i dodnes může Justin vychutnávat své bydlení v honosné vile v jedné z nejluxusnějších lokalit Los Angeles.

Justin se musel zejména kvůli své popularitě několikrát stěhovat; jeho domy prostě nedokázaly ustát zástupy všetečných obdivovatelek, které se mu kupily u dveří. V roce 2012 si však ke svým osmnáctým narozeninám splnil sen většiny lidí, koupil si honosné sídlo nikde jinde, než v nejproslulejší lokalitě Hollywoodu, v samém srdci Hollywood Hills. Vila, rozkládající se na téměř třech tisících metrech čtverečních, mladého zpěváka vyšla na necelých jedenáct milionů dolarů.

Celé vile dominuje masivní prosklená stěna, která Bieberovi umožňuje pohled do širokého okolí. Dech beroucí výhled na slavné hollywoodské kopce jistě nebyl jediným lákadlem, které Justina do této luxusní vily přivábilo. Dům se může pyšnit celkem pěti prostornými ložnicemi, mimoto také posilovnou, kinosálem nebo obřím bazénem. Veškeré vybavení je samozřejmě v souladu s nejmodernějšími trendy a technologickými pokroky. Pokoje jsou zařízeny v přírodních barvách, jimž dominuje zejména bílá s různými odstíny hnědé, s občasným zábleskem zlaté. Nábytek se nesnaží zapírat svou kvalitu a zároveň vysokou pořizovací cenu; vila Justina Biebera je zkrátka symbol luxusu, který si jen málokdo může dovolit.

Video z domu Biebra

Tak co? Jak se Vám líbí Justinovo sídlo?