Kaufland leták příští týden

Napsal | 18.8.2014

Kaufland! Jeden z největších supermarketů na našem trhu, který všichni moc dobře znají. Ať už je to kvůli příznivým cenám a kvalitnímu zboží, nebo díky frontám horlivých důchodců. Dnes, v tomto článku se zaměříme především na jeho akční letáky a zvýhodněné zboží jenž je v nich inzerované.

Obecné informace

Než se ale podíváme na akční letáky, tak si pojďme ve zkratce celou společnost představit. Takže předně si povíme něco málo o původu. Firma pochází z Německa (jako většina hypermarketů na našem trhu). Mimo naše území a Německo působí také v – Chorvatsku, Polsku, Bulharsku, Rumunsku a Slovensku. Spadá pod nadnárodní holding Lidl & Schwarz-Gruppe.

Mimo označení Kaufland je ještě používáno „KaufMarkt“ a „Handelshof“. Obchody jsou vystavěny na ploše 2500 až 12 000 m². Ty největší se pochopitelně nachází ve velkých městech.

No a poslední věc, kterou bychom Vám do začátku chtěli objasnit je kvalita zboží. V dřívějších dobách, hlavně mezi lety 2006 až 2008 kvalita značně pokulhávala. Potravinářská inspekce objevila hned několik prohřešků, které byly i mediálně propírány v televizi. To je ale minulost. Od té doby uteklo více než 5 let a v současné době je kvalita potravin na jedné z nejvyšších úrovní v republice mezi supermarkety. Důkazem toho jsou i mnohá ocenění s posledních let.

Aktuální akční leták

Tak takhle nějak přibližně vypadá aktuální akční leták Kauflandu. Říkáte si – proč píšeme přibližně? No protože pro každou pobočku je leták úplně jiný a v akci je jiné zboží. Pro zlevněné zboží na Vaší pobočce navštivte tuto stránku. Klikněte na obrázek letáku a poté vyplňte kolonky – Poštovní směrovací číslo , Místo, Ulice.

Tak mi nakoukneme do toho, jenž je určen pro prodejnu v našem okolí – což je Praha 3 a povíme Vám co je aktuálně v akci. Je toho opravdu hodně a tak nečekejte výčet všeho.

Zboží v akci – Kuřecí stehna, Mléko, Jogurty – JOGOBELLA, sýr APETITO, sušenky DELI, Káva – TCHIBO EXKLUSIVE,  Pramenitá Voda – Aquilla, Džusy Pfanner, Znojemské okurky, Víno – MEDVĚDÍ KREV, Sprchový gel PALMOLIVE, Prací prášek – REX.

No je toho ještě mnohem a mnohem více. To bychom psali několik hodin. Takže jak vidíte – slevy jsou napříč celým spektrem potravin.

Nový akční leták

Zajímá Vás, kdy vychází nový leták? Je tomu pravidelně každý týden či v menších pobočkách každý 14 dní. Dozvíte se o tom buď přímo v prodejně, na oficiálních stránkách či Vám přijde emailem.

Leták na příští týden od 21.8 do 27.8

Na co se můžete těšit v příštím vídání? Upřímně to nikdo neví – promiňte vlastně ano – NA SUPER VÝHODNÉ SLEVY. Věřte, že i příští týden, zde leták publikujeme.

Mimořádná nabídka

K čemu slouží mimořádná nabídka? Převážně se jedná o akce či slevy, jenž se dají uplatnit v každé pobočce – jsou tedy v každém katalogu.

Otevírací doba

Všechny prodejny mají otevřeno každý den v týdnu od 7 hodin do 22.

Na závěr přidáváme něco pro pobavení

Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil a budeme se těšit u dalšího. Zatím na viděnou.

2 thoughts on “Kaufland leták příští týden

  1. pavel fexa

    Na vašich stránkách nabízíte leták na příští týden, ale ve skutečnosti si děláte ze zákazníků srandu; i v pozdních večerních hodinách 20.8. je dostupný pouze „aktuální leták!“ (14. – 20.8.), nic víc… vaše veselé video si opravdu může pro pobavení pouštět váš jistě víc než dobře honorovaný management, který evidentně prodejny nenavštěvuje; narvané vozíčky tam pravidelně blokují pokladny obchodníci z asie, kteří neplatí kartou, ale vaše zboží obratem přeprodávají dál bez placení daně…
    trh to opravdu řeší skvěle…

    1. admin Post author

      Děkujeme za názor Pavle

Není možné diskutovat