Jysk – leták na tento týden

Napsal | 8.5.2015

Prosadit se na českém trhu s nábytkem nebylo nikdy nic lehkého. Velký podíl na tom má počet hráčů na českém trhu. Ten je doslova přesycený a tak firmy musí dělat první i poslední, aby si získaly své zákazníky. My jsme se dnes zaměřili na Jysk, konkrétně na prezentaci jeho zboží v letácích a katalozích.

Jysk o své zákazníky pečuje

Jysk patří mezi ty obchody, jež si své reklamy a PR opravdu udržuje na vysoké úrovni. Ať už se jedná o billboardy u silnic, letáky vylepované na reklamní plochy, či pojízdné billboardy, o Jysku se zkrátka ví. Stejná pečlivost pak funguje v oblasti doručování letáků do našich schránek. Pokud by se Však náhodou stalo, že ho ve své schránce po týdnu nenajdete, můžete si jeho elektronickou verzi zdarma prohlédnout a nebo stáhnout – Aktuální katalog Jysk

Leták na tento týden

V současné době je platný menší leták , jež má platnost od 30.04.2015 do 13.05.2015, a jedná se tedy o 14-denní nabídku. Najdete v něm zejména slevy na zahradní nábytek, nebo třeba slevu 20% až 40% na všechny komody a kancelářské židle. Pro milovníky kvalitního spánku je pak připravena akce na letní přikrývky, kde se slevy pohybují od 30% do 50%.

Katalog Zahradní nábytek 2015

Jysk má ale kromě menších letáků i obsáhlejší katalogy, na které se také musíme podívat. Aktuální je katalogZahradní nábytek 2015“, v němž, jak už název napovídá, najdete především akční nabídku zahradního nábytku. Tento katalog se vyplatí sledovat na internetu, neboť Vás po kliknutí na každý výrobek automaticky přesměruje do internetového obchodu Jysk. Tam si zboží můžete více prohlédnout, zjistit jeho cenu a v závěru také objednat.

Katalog Nábytek 2014 – 2015

Stejná situace platí pak i u druhého katalogu, „Nábytek 2014-2015“, kde najdete pro změnu prezentaci sortimentu nábytku – od předsíně, přes kuchyň, až po ložnici. K dispozici je opět na odkazu uvedeném výše.