Jídlonosič s termoobalem od společnosti Tescoma

Napsal | 28.6.2014

Vítejte u dalšího článku z cyklu, ve kterém se soustředíme na produkty značky Tescoma, které Vám tímto představujeme. Není nad to, když si můžete vzít na své cesty a výlety nějaké jídlo a zůstane stále čerstvé a nezkažené i po určité době. Taková kouzla jsou možná jen a pouze díky jídlonosičům s termoobalem, konkrétně vyrobeným společností Tescoma, která je již tradiční značkou na poli kuchyňských potřeb a pomocníků. Právě tímto pomocníkem se budeme zabývat v tomto článku a povíme si něco o jeho vlastnostech.

Vždy stála teplota

Jídlo, které je uzavřené v jídlonosiči Tescoma, po celou dobu svého pobytu uvnitř neztrácí svoji teplotu. Je tomu tak díky skvěle vyřešené izolaci díky termoobalu. Ať už uvnitř budete skladovat právě upečené kuře, horkou polévku anebo naopak třeba zeleninu a ovoce, teplota těchto jídel se nezmění. Piknik bude o něco příjemnější záležitostí, stejně tak tomu bude i při již avizovaných cestách a výletech, na které se vydáte.

Kvalitní zpracování

Termoobal je opatřen termoizolační vložkou, jejíž úlohou je udržování stálé teploty uvnitř brašny a aluminiová folie, která je také součástí mechanismu, je v kombinaci právě s vložkou dokonalou věcí, bez které by celá termoizolační podstata nemohla fungovat. K tomu, aby mohl být jídlonosič mobilní a bylo tedy možné ho jednoduše přemisťován třeba na zádech či při pověšení za rameno, je obdařen popruhem a není ani možné, aby se přetrhl a jídlo se rozmačkalo po následném pádu na zem. Dále je celý jídlonosič chráněn látkovým obalem, ve kterém je vytvořena i kapsa, kam je možné schovat například příbory.

Jídlonosič – zdroj www.tescoma.cz

Takový jídlonosič s termoobalem od společnosti Tescoma je možné sehnat především na internetovém obchodě Tescoma. Tam si můžete nejen vybrat nabídku, která Vám na míru plně vyhovuje, ale i různé doplňky. Pokud máte nějaké připomínky, které Vás při čtení článku napadly, určitě je zanechte v komentářích pod článkem.