Jednolůžkové postele s úložným prostorem

Napsal | 3.1.2014

Pokud sháníte jednolůžkové postele tak existuje několik možností. Sháníte je pro své dítě nebo děti, jste vlastníkem penzionu či hotelu, možná si chcete ve svém domě pokoj pro hosty a tou poslední možností je, že jste se nepohodli s manželem či manželkou a rozhodli jste se pro oddělené postele.

Široký výběr

Ať už pro vás platí jakákoli z těchto možností, výběr jednolůžkových postelí je obrovský. Chcete-li si vybrat z opravdu mnoha výrobků, neváhejte a navštivte IKEU. Zde si můžete vybrat z mnoha rámu, roštů a matrací a zvolit tu postel, která se vám líbí nejvíce.

Jedno-lůžko DUKEN

Je zde například rám postele DUKEN, která má měkké čelo a je tak vhodná pro ty, co se rádi dívají na televizi vleže. K tomu stačí vybrat vhodnou matraci a pohodlná postel je na světě. Pak je zde rám postele FLAXA. Tento rám je výjimečný tím, že pod sebou skrývá dvě velké zásuvky a máte tím tak velké místo pro vaše pokrývky a polštáře. Dalším typem postele řady FLAXA je taková, která je vysoká a dají se pod ní umístit vámi vybrané zásuvky, které můžete využívat jako úložný prostor.

Doufám, že s tímto malým přehledem si svou ideální postel vyberete levou zadní