Jak se staví sen 2016 – podmínky a přihláška

Napsal | 20.4.2016

Milovníci televizních pořadů, slyšte! Dnešní článek se bude týkat jednoho z pořadů, které uvádí televizní stanice Prima. Tento pořad nese název: Jak se staví sen. Přejete si se zúčatnit tohoto pořadu? Napovíme, jak se do pořadu přihlásit, a co je vše zapotřebí pro to udělat.

O pořadu „Jak se staví sen

Jistě ten, kdo prosedí u televize více než polovinu svého času, ten tento pořad poznává zcela zřetelně. My však mluvíme ke všem čtenářům, a tak jsme se rozhodli Vám o něm něco málo říci.

Tento pořad dokáže splnit několik přání týkajících se Vašeho obydlí, respektive určitých pokojů. Začíná to tím, že ti lidé, kteří byli se svým obydlím vybráni, jsou na chvíli vystěhováni a po návratu je čeká obrovská změna. Během různých rekonstrukcí a přestavby je každý díl zaměřený na různý styl designu interiéru a dalších vychytávek. O tyto rekonstrukce se starají zkušení architekti, odborníci a designéři.

Jak se přihlásit, jaké jsou podmínky?

Přejete si opravdu být jedni z těch, kteří byli pro proměnu svého domova vybráni? Proto je zapotřebí vyplnit přihlášku a splnit několik podmínek 🙂 My se nejdříve budeme bavit o přihlášení.

Přihláška

 

V přihlášce je zapotřebí vyplnit své osobní údaje – jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mail a přesné místo, kde se přestavba bude odehrávat. Dále je nutné vyplnit informace o místě realizace. To znamená, že zde budete muset popsat místnost, kterou byste rádi měli přestavenou. Třetí krok jde více do soukromí a to údaje o rodině – počet členů rodiny, design nynější domácnosti a hlavně, co Vás motivovalo k přihlášení.

Předposledním krokem se vlastně vyjádříte k tomu, kdo se Vám jakožto designér z tohoto pořadu nejvíce líbí a vyhovuje, a jaká z proměn z předchozích dílů Jak se staví sen, se Vám líbila nejvíce. Závěrečným krokem jsou fotografie místnosti, kterou si přejete změnit, fotografie Vaší rodiny a celé nemovitosti z venkovního pohledu.

Tento pořad Vám přilepší!

Jestli se bojíte, že rekostrukce bude moc drahá a Vy na to nebudete stačit, nemusíte mít obavy. Vše platí tento pořad. Je to vlastně jakási soutěž v losování. Toho koho si vyberou, nejvíc zajímavého, ten vyhraje změnu zdarma.