Jak se staví sen 2014 – Televizní pořad

Napsal | 16.5.2014

Někteří z nás často prochází svým bytem a řikají si v duchu, co vše by tu změnili i přesto, že by museli pečlivě sledovat stav jejich účtu. Generální předělávka celkového stavu pokoje či nějaké drobné designové úpravy, hodící se doplňky nebo celkové jiné barevné téma celého pokoje a další jiné představy o tom, jak by ho chtěli přepracovat. Tyto sny se ale už nyní mohou stát skutečností právě díky oblíbenému pořadu České televize, který se nazývá, Jak se staví sen.

O pořadu

Tento velice dobrý nápad v podobě televizní pořadu se na televizních obrazovkách objevil v roce 2002, kdy započala první řada tohoto v současnosti velice oblíbeného pořadu, který v žebříčkách pořadů televize Prima trhá rekordy ve sledovanosti ihned za večerními seriály, které stanice nabízí.

Jak se přihlásit do pořadu?

V čem kouzlo pořadu Jak se staví sen spočívá a jak se stát jedním z těch, kteří budou vybráni? Je to jednoduché – ten, kdo cítí potřebu toho, že v jeho bytě je potřeba nějaký pokoj zrekonstruovat, změnit téma nebo mu zkrátka připadá nudný a proto ho chce změnit, na stránkách televize Prima o pořadu Jak se staví sen jednoduše vyplní formulář pro přihlášení do pořadu a tím se dostane na seznam i s ostatními zájemci. Tím se tedy prakticky samozřejmě přihlašuje automaticky na casting tohoto pořadu, na který bude pozván v případě toho, že bude mezi šťastnými vybranými. Tento casting probíhá mezi několika zájemci a po pečlivém rozvážení režisérů pořadu je tedy jeden z nich vybrán pro to, aby se dostal pod střežený dohled kamer stejně jako jeho obydlí, které bude chtít nechat renovovat. Nadále se seznámíte s designery, se kterými prodiskutujete budoucí stav pokoje a pak už je to jen na jejich šikovných rukách. Přestavba probíhá s určitým rozpočtem, do kterého se musí designéři vejít se vším všudy. Přestavba probíhá velice rychle; rozmezí 24 – 48 hodin. Poté do svého bytu přijdete a překvapí Vás náhlá nezvyklá změna. Po přestavbě Vám bude designéry navíc doporučeno, jak pokračovat, kde potřebné pro další představu nakoupit a je Vám předán kupón na slevu v určitém řetězci s bytovými doplňky.

2 thoughts on “Jak se staví sen 2014 – Televizní pořad

  1. Vojtěch Toman

    Prosim o zaslani informaci a blizssich podrobnosti ohledne moznosti se prihlasit do vašeho poradu, pripadne mi pls zaslete alůespon info, zda a pokud ano, kdy asi priblizne budete opet vybirat nove zajemce…ještě ve vasem poradu ani jednou nebyly marianske lazne, coz mi prijde dosti skody vzhledem k tomu, ze mame kolem 20 tis obyvatel, předem vam dekuji za odpověď a preji pekny den a klidny zbytek sichty preji….
    tel: 776209069 mail: 723500194@email.cz

Není možné diskutovat