Jak naladit Prima max na satelitu?

Napsal | 6.12.2015

Máte rádi televizní stanice Prima? Tak to Vás dnešní článek potěší. Budeme se totiž bavit o nové televizní stanici Prima Max. Napovíme, jak ji naladit, a co od ní můžete očekávat.

Prima Max

Jak už jsme zmínili, jedná se o novou televizní stanici, která odstartovala svoje první vysílání již od 20. listopadu 2015. O víkendu byla Prima max už zařazena i to balíčku kabelové stanice UPC. To samé platí i o O2TV. Již patří do jakési „Prima skupiny“, kde se nachází Prima Cool, Prima Love i Prima Zoom.

Jediné prozatimní informace jsou jen ty, že se zde budou vysílat jen filmy pro lidi s aktivním životním stylem, rodiny s dětmi a s věkovým rozdílem do 50 let. To ovšem neznamená to, že byste se jako starší ročníky, nemohli koukat na filmy z tohoto nového kanálu. Jde spíše o to, co za filmy se bude vysílat – a to spíše novější a populárnější.

Nová televizní stanice Prima Max

Jak správně naladit Prima Max?

Nová televizní stanice bude dostupná v multiplexu 3. Jesltiže se pustíte do ručního nebo automatického ladění kanálu a využít tak funkcí Vaší televize, je to jedna z možností. Prakticky je to velmi příjemá metoda, nemusíte se pak už o nic starat. Jestliže budete mít zájem ladit ručně, musíte znát Vaši lokální frekvenci nebo vysílací kanál.

Výhoda a ladění

Máte nový chytrý televizor? Jste v obrovské výhodě! Takovéto televize Vás samotné navedou k tomu, že se objevil některý z nových kanálů a na Vás už je jen to, jestli si přejete kanál zařadit mezi ostatní. Do své nabídky by měli tento kanál zařadit i kabelové televize nebo satelitní. U kabelové televize by to mělo být přes UPC a u satelitní přes platformu Skylink. Kdy naopak můžete mít problém s přijímáním signálu nového kanálu, je pokud kanál vysíláte z některých přidaných a dokrývacích vysílačů. Pak nemůže být uveden v seznamu vysílačů multiplexu 3 a příjem signálu nebude nijak přijatelný.

One thought on “Jak naladit Prima max na satelitu?

  1. Pingback: Televizní antény na digitální příjem – kterou koupit?

Není možné diskutovat