Inteligentní pračka LG – Chytřejší než myslíte

Napsal | 3.10.2014

Vítejte u dalšího z článků, které patří do cyklu o výrobcích ulehčující život v domácnosti i kuchyni, které si můžete pořídit i Vy. V dnešním článku bude středem pozornosti produkt, který je potřeba opravdu v každé domácnost, pokud Vám záleží i na pouhých základech hygieny. Budeme se nyní bavit o pračce, ale ne jen tak ledajaké – je to inteligentní pračka LG, která je chytřejší, než si myslíme. Pojďme se tedy podívat na to, jaké vlastnosti a funkce a jestli je opravdu tak dobrým produktem.

Hudba budoucnosti již dnes!

Praní prádla je od nepaměti něčím, co je opravdu nezbytným úkonem pokud chceme chodit v oblečení, které je čisté a voní. Dříve se pralo třeba u řeky, nedávná minulost má ale také své automatické pračky, které ale oproti inteligentní pračce LG byly stále v plenkách.

V dnešní době mají pračky také na vývěr z několik různých programů, které jsou rozděleny třeba podle váhy praného textilu, materiálu a intenzity. Inteligentní pračka LG však zachází ještě dál – dá se u ní dokonce nastavit start. Co to pro Vás může znamenat? Pouze samá pozitiva, protože není funkcí, které by byla pohodlnější, než ta, že si může v klidu odejít pryč, třeba do školy či práce a pračku nechat prát kdy jen chcete i přesto, že nejste fyzicky u ní. K dokonalosti však dochází s programem, kdy lze také načasovat vysušování, nastavit program regenerace prádla anebo intenzivní ždímání.

Samostatná detekce

Proč je tedy tato LG pračka chytřejší, než si myslíme? Například dokáže sama navrhnout program, se kterým se bude prát podle váhy prádla. Dále oplývá opravdu skvělou funkcí, kterou je antialergické máchání – toto ocení opravdu mnoho spotřebitelů.

Vytknout této pračce však můžeme pouze hlučnost. Jakmile pračku zapnete třeba ve sklepě nebo suterénu, je jisté, že ji uslyšíte i z patra výše.

Nicméně, pozitiva převažují jasně nad negativy, proto věříme, že Vás  článek inspiroval ke koupi tohoto skvělého stroje.