Výprodej

Vítáme Vás u dalšího článku o světoznámé Švédské obchodní společnosti IKEA. V minulém díle jsme Vám řekli ty nejpodstatnější informace, které musíte před nákupem na Černém Mostě vědět. Dnes se zaměříme na samotný sortiment obchodu.


IKEA Ostrava – Sezonní výprodeje

Každý, kdo už někdy navštívil obchodní dům Ikea ví, že i kdybychom zde psali celý den, nikdy bychom nedokázali napsat o všem sortimentu. Výběr je zkrátka obrovský – najdete zde nejužitečnější výrobky, jako jsou stoly, skříně, postele a další dřevěné výrobky, až po nejmenší doplňky, jako jsou misky do kuchyně, či vodovodní baterie.Výběr je zkrátka obrovský a ceny jsou poměrně příznivé, ale lze ještě více ušetřit? Odpověď je ano, a to sice v sezónních výprodejích. Ty se konají zpravidla na přelomu ročního období, ku příkladu tedy léto-zima. Nejedná se ale ani zdaleka o ty největší výprodeje.

IKEA Ostrava – Povánoční výprodej

Ten největší výprodej se totiž vždy koná po vánocích. Ikea potřebuje nabrat nové zboží a starého se prostě a jednoduše zbavit – ceny proto letí strmě dolu, leckdy slevy dosahují i 70-80%, nejčastěji však kolem 50%.

IKEA Ostrava – Speciální nabídky

Výhodně můžete nakoupit i během speciálních nabídek – v období 22.8. až 2.10.2013 probíhá speciální nabídka kuchyní, kde můžete kromě zlevněných výrobků pořídit celé sestavy kuchyní s 0% navýšením, bez hotovosti a na splátky.

Komody

V současné době jsou v akci také Vámi oblíbené komody. Je na ně poskytována sleva až 50 % a jsou dostupné v pražské pobočce na Černém mostě.


Kuchyně z expozic

Chcete-li zakoupit kuchyň co nejvýhodněji, tak nyní můžete. Vyplatí se totiž zakoupit kuchyň, která byla prezentovaná zákazníkům. Opotřebení je buďto úplně minimální nebo žádné. Nejlepší na tom je, že na kuchyň dostanete až několika procentní slevu, takže nic nebrání tomu, aby jste zakoupili skvělou kuchyň za málo peněz. Chcete-li se dozvědět víc koukněte zde

Otočné křeslo

Pozor našli jsme opravdu neodolatelnou nabídku. V pobočce na Černém mostě, nyní mají křeslo SKRUVSTA za pouhých 1 990 Kč. Jedná se o neuvěřitelný designérský počin a židle skvěle zapadne do alternativních prostor. Pokud by jste o ní měli zájem, je jí možno zakoupit zde.

Rám postele BRUSALI

Závěrem bychom Vám chtěli ještě ukázat rám BRUSALI k Vaší posteli. No celkem pěkně se nám to rýmuje. Je dostupný hned ve 2 velikostech a to 140 x 200 cm a 160 x 200 cm. Je vyroben z bílého laminátu. Bočnice rámu Vám dovolí použít různé tlusté matrace. Teď něco pro ekologicky smýšlející lidi – výrobek je až z 50 % vyroben z recyklovatelných materiálů. Stojí 2 790 Kč až do vyprodání zásob. Máte-li o něj zájem, tak si s nákupem pospěšte – odkaz na koupi

Doufáme, že se Vám náš přehled výrobku ve výprodeji líbil a pokud nás zase něco zaujme, tak článek hned zaktualizujeme.