IKEA katalog – šatní skříně 2016

Napsal | 23.12.2015

Vítáme Vás u dalšího článku a dnes přicházíme znovu s populárním obchodním řetězcem IKEA. Budeme se předývším zabývat jejím katalogem na rok 2016, ale přesněji šatními skříněmi do Vaší domácnosti či pracoviště.

Šatní skříně IKEA

Jestliže jste se právě nastěhovali do nového, chcete vyměnit staré za nové nebo si chcete udělat jednoduše radost, IKEA má pro Vás velmi krásné kusy nábytku. Jedním z nich, o kterém si budeme dnes povídat, je šatní skříň. Právě ve svém katalogu jich nabízí více než jen jednu, ale hlavně jsou velice moderní. Kupříkladu uzavíratelná šatní skříň s vnitřním vybavením Komplement. Je v bílém či světle růžovém provedení, kdy k ní ještě dostanete led světla a úchytky na kravaty, které si pak uspořádáte sami. Skříň obsahuje prostor pro zavěšení kabátů či košil, ve spodních částech a bočních částech, šuplíky a poličky. Je obohacena rozšířeným úložným prostorem, kde bude mít vše své místo. Cena není tak vysoká, až se divíme, právě přes její moderní a velikostní provedení. Co se týče kvality, není nutné otálet – rozhodně doporučujeme.

Další novinka!

Jako další z novinek šatních skříní, si Vám troufáme představit nástěnné úložné prostory – přesněji systém ALGOT. Jedná se o nástěnné díly, jež si sestávíte podle svého vkusu. Hodí se jak do pokojů/ložnic, tak i do předsíní. Do Vašeho šatníku uvidíte, hned jak vejdete. Má to ale nevýhody. V případě, kdy nebudete stíhat uklízet a zrovna Vám přijde návštěva, která rovnou uvidí případný nepořádek. Pokud ale máte rádi jednoduchost, tato sestava je pro Vás jako stvořená.

Obsah katalogu 2016

Napadlo nás, že by Vás mohly zajímat i další produkty, které bude Ikea v budoucnu nabízet, a na co byste se mohli těšit. Přichází na řadu korková kolekce. Rozumí se tím nábytek, který je zhotoven z měkkého přírodního korku. Jako další je tu spíše něco pro malé hospodyňky. Malá kuchyňka na hraní. Je přibližně ve velikosti 130 cm a je plně vybavena. Abychom neodbíhali tak lehce od kuchyně, zaujaly nás také silikonové formy na dorty a další sada na pečení.

Nový IKEA katalog 2016

Nový IKEA katalog 2016