IKEA Family

V České Republice (a ostatně i jinde ve světě) se nenajde asi nikdo, kdo by neznal nábytkářského giganta IKEA. Tato švédská obchodní společnost má několik poboček v Praze, Ostravě a Brně a i proto jsme se rozhodli Vás informovat o výhodách spojených s členstvím IKEA Family.


Členství

IKEA Family je ve své podstatě karta, díky které můžete čerpat z nepřeberného množství výhod. Abyste se Však mohli zaregistrovat, musíte splnit několik podmínek, mimo jiné také dosáhnout 18 let a vyplnit dotazník s informacemi o Vás. Pokud Vám již bylo 18 let, můžete přejít k dotazníku. Ten naleznete na stránkách Ikea.com v záložce Ikea Family. Vyžadováni po Vás budou údaje o Vašem bydlišti, kontaktních spojeních apod. Po vyplnění Vám domu přijde karta, díky které budete moc využívat značných výhod.

Ať už se rozhodnete nakupovat v kterémkoliv obchodním domě IKEA, s kartou Ikea Family můžete ušetřit i tisíce korun. Některé výrobky jsou zvýhodněny právě pro držitele této karty, ale to není všechno – na pobočce na vyžádání dostanete zdarma kávu, či čaj, výhody se týkají i vracení zboží, které je prodlouženo až na 120 dní a mnoho dalšího.

Registrace

Proces registrace je jednoduchý. Stačí vyplnit tento a kliknout na Přidat se k IKEA FAMILY

Nabídky partnerských firem

IKEA uzavřela partnerství s několika firmami a vyjednala tak pro členy IKEA klubu výhodné slevy. Jaké zajímavé slevy tedy lze využít? Nejzajímavější nám asi přijde kurz šití. Službu naleznete na www.kurzysiti.cz. Původní cena služby je 1 800 Kč. S kartou IKEA family je to hned o 20 % levnější – vidíte. Být členem klubu se opravdu vyplatí.


Obsahem kurzu je hned 6 vyučovacích lekcí. Jedna lekce má 45 minut a kurz lze zvládnout za 1 den den nebo ho rozložit do dvou dnů hned po 3 lekcích. V kurzu Vás naučí, jak: správně vybrat materiál, zacházet s šicím strojem IKEA SY, zpracovat látku a zacházet s šicími pomůckami.

Aktuální nabídka zlevněného zboží

Být členem v IKEA Family se vyplatí – to již víte. Že to je až tak výhodné to jste zřejmě netušili. Prolistovali jsme si aktuální nabídku zlevněného zboží a zůstali jsme na obrazovku zírat v němém úžasu. V nabídce pro březen 2014 je hned 20 produktů se slevou. Říkáte si, že sleva zřejmě nebude moc vysoká, ale jste na omylu. Slevy jsou v průměru až 30% a když se mrkneme konkrétně, tak u psacího stolu MALM ušetříte až 1300 Kč (stojí 2660 Kč) No není to paráda?

IKEA Family - věrnostní karta

Jak sami vidíte, členství přináší jen výhody. Tak proč toho nevyužít, když Vás to nestojí nic, než 5 minut Vašeho času?