IKEA.cz – Hlavní stránka

V dnešním článku jsme se rozhodli, že Vám přiblížíme výstavní skříň společnosti IKEA. Chytáte se za hlavu a netušíte, o čem by mohla být řeč? Jaká výstavní skříň? My si pod tímto pojmem představujeme internetové stránky společnosti! Přiblížíme Vám přístup, jednotlivé jazykové verze, design, zhodnotíme použitelnost a nakonec zhodnotíme v krátkosti obsah (více zde). Takže jdeme na to!


Mezinárodní internetové stránky – IKEA.com

Pojďme si nejpve přiblížit mezinárovní stránky švédského nabýdkářského giganta. Naleznete je na adrese  www.ikea.com. Po otevření odkazu, ale budete překvapeni. Možná byste čekali, že na Vás vyskočí krasný design, ostře nafocené obrázky a plný katalog nejrůznějších věcích do domácnosti. Bohužel opak je pravdou! Nečekává Vás vůbec nic! Tato doménová adresa slouží pouze jako vstupní stránka. Naleznete zde odkazy na zastoupení společnosti v jednotlivých státech, kde působí. Vše je navíc rozděleno po kontinentech. Jedná se tak o vstupní stránku do světa IKEA.

Hlavní stránka IKEA.com


Hlavní stránka IKEA.cz

Na hlavní stránku českého zastoupení společnosti se dostanete hned přes 3 domény

  1. Lze použít adresu www.ikea.com a sekci EUROPE vybrat Česká Republika (Czech Republic)
  2. Jednoduší a rychlejší ale bude přímo naklikat do adresního řádku www.ikea.cz, kde Vás to automaticky přesměruje na http://www.ikea.com/cz/cs/
  3. Poslední způsobem je zadat přímo  http://www.ikea.com/cz/cs/

Ať už zvolíte jakýkoliv z výše uvedených způsobů, tak se vždy dostanete na hlavní stránku českého zastoupení společnosti.

2 thoughts on “IKEA.cz – Hlavní stránka

  1. Pingback: Nejlevnější nábytek cz.online

  2. Pingback: Noční stolky v ASKO nábytek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *