IKEA Černý most

Vítejte na našich stránkách. Připravili jsme je pro ty z Vás, jež rádi nakupují nábytek a různé doplňky do domu a bytu. Tématem totiž je Ikea a její pobočka v Praze na Černém Mostě. Než se dostaneme k samotnému sortimentu, pojďme si ukázat pár obecných a užitečných informací.

Prodejna na Černém Mostě

Prodejna Ikea na Černém Mostě se nachází hned vedle obchodního centra. Dostat se sem můžete pohodlně jak autem, tak autobusem – konkrétně linkami 240, 250 a 296. Zastávka se nazývá „Obchodní centrum Černý Most“. Využít můžete i kyvadlový bus, který jezdí z konečné stanice metra B ze stanoviště 12 a je kompletně zdarma.

IKEA nábytek

Co se týče sortimentu, pražská pobočka nabízí vše od hrubého nábytku, až po doplňky do všech místností v domě. Oficiální stránky Ikea.com nabízí i přehledný seznam sortimentu, který je zároveň rozdělen do několika kategorií. S probíhající akcí „týden kuchyní“ bychom se rádi zmínili o kategorii kuchyňské skříňky a spotřebiče. Ikea nabízí více než desítku různých spotřebičů a na všechny se vztahuje 5letá záruka. Vestavěné trouby, sklo-keramické varné desky i klasické plynové sporáky, digestoře, mikrovlnky a dokonce i lednice. To je jen zlomek ze spotřebičů, jež můžete na pobočce nakoupit.


Co se týče hrubého nábytku, doporučujeme podrobně prostudovat kategorii obývacích a dětských pokojů. Nabídka je ohromující – desítky různých pohovek, křesel, stolů a roštů z běžných i exkluzivnějších materiálů a to vše doplněno o výběr z nepřeberného množství barev.

Slevy na zboží

Ikea si zakládá na spokojenosti svých zákazníků. Za tímto účelem připravuje každý týden zajímavé slevy a nové nabídky z určitého odvětví. Aktuálně se jedná o „týden kuchyní“, kdy na pobočce Černý Most najdete desítky, možná stovky různých věcí do kuchyně.

Zajímavou alternativou nákupu je také možnost koupě účelově zlevněného zboží a zboží s označením „poslední příležitost k nákupu“. Poslední příležitost k nákupu je vždy u výrobků, u nichž končí jejich výroba a současný model bude nahrazen novým modelem. Na tyto produkty se vztahují zpravidla 30-40% slevy. Tyto výrobky můžete najít na stránkách Ikea.com a momentálně je zde poměrně pestrá nabídka matrací, jídelních židlí a umyvadel.

Účelově zlevněné zboží zahrnuje produkty, které byly vystaveny v obchodním domě Ikea Černý Most a mohou tak obsahovat menší známky používání, či drobné vady. Toto zboží bohužel nenajdete na stránkách ikea.com, nýbrž osobně na pobočce Černý Most. Oddělení se zmíněným zbožím se nachází vlevo za pokladnami a slevy dosahují i 50%.

Otevírací doba

Otevírací doba pro rok 2015 je hodně příznivá – otevřeno je zde prakticky po celý rok od 9:00 do 21:00. Zavřeno je pouze 24. 12. 2015, 25.12.2015 a 1.1.2015.

Pobočku Ikea a její nejnovější nabídku můžete sledovat na Facebooku, YouTube, či si můžete zdarma stáhnout mobilní aplikaci IKEA pro Android a iOS. V ní můžete sledovat nejnovější nabídky obchodních domů, psát si sem vlastní nákupní list či vyhledávat nejbližší pobočky a jejich otevírací doby, plánky těchto domů a mnoho dalšího.

Adresa prodejny

Přesná adresa prodejny je – Chlumecká 664/10, 198 00 Praha 9 Černý Most

Věříme, že se Vám náš dnešní úvod líbil. Pro více informací sledujte naše další články, ve kterých se budeme věnovat katalogu a výprodeji v IKEA.