IKEA Černý most katalog

Opět Vás vítáme u dalšího článku ze světa nábytku a bytových doplňků. V minulém díle jsme Vám řekli všechny podstatné informace, které je nutné vědět před samotnou návštěvou obchodního domu. Dále jsme Vám představili základní sortiment a dali tipy na výprodeje, které se zde pravidelně konají. Nyní přišel čas si představit samotný katalog.


IKEA Černý most katalog nábytku 2015

Jak už to tak bývá, většina lidí by si ráda doma hezky v klidu prohlédla katalog a pak si pro konkrétní zajímavé výrobky zajela přímo na pobočku na Černý Most. Bohužel, pobočka Ikei nenabízí žádný stabilní katalog zboží – dost možná z jednoho prostého důvodu – zboží je zkrátka tolik, že by se do jednoho katalogu všechno nevešlo.

Nemusíte ale ztrácet hlavu. IKEA myslela i na tohle a tak pro Vás připravila internetový seznam veškerého sortimentu, který zde můžete nalézt. Jednoduše stačí navštívit stránky Ikea.com/cz, vybrat si z nabídky první záložku „Všechny výrobky“ a máte před sebou podrobný rozpis kategorií sortimentu. Nejobsáhlejší kategorie jsou pak zřejmě „Dětská IKEA“, „Kuchyňské skřínky a spotřebiče“, či „Textil a koberce“. Pokud hledáte jeden konkrétní výrobek, nemusíte ho hledat složitě po všech kategoriích – stačí zadat jeho název do vyhledávače a systém Vám ho automaticky vyhledá.


Nový katalog pro rok 2015

Nebyla by to IKEA, aby nepřicházela s neustálými novinkami v nejrůznějších oblastech. Jeden by řekl, že klasický tištěný katalog se nedá inovovat – chyba! Takový marketingový tah, který udělala tato nábytkářská společnost se jen tak nevidí. Vydala zbrusu nový katalog jak v tištěné verzi (lze si ho vyzvednout na kterékoliv pobočce), online verzi pro PC/MAC nebo je dostupný ve speciální aplikaci pro chytré mobilní telefony a tablety odkaz ke stažení – (Apple Store, Google Play). Katalog má přes 300 stránek a platí celý rok jo a pozor je pochopitelně zdarma!

Říkáte si co je zajímavého na katalogu s nábytkem? Právě ono geniální uvedení! Stylem jaký to IKEA udělal se lidem opravdu líbil a video s představováním nového katalogu se stalo virálním. Video je parodie na reklamu iPadu. Je to opravdu geniální a zaručeně se u toho pobavíte. No pusťte si to sami.

Doplňky do bytu

Nebývalí prostor v novém katalogu dostali nejrůznější doplňky, jenž zkrášlí Vás byt. Ať už se jedná o ozdobné držáky na svíčky si nástěnné hodiny, vždy je to téměř dokonalý designérský skvost. Rozhodli jsme se novinky po zakoupení recenzovat, takže koho to zajímá – sledujte tuto kategorii.

Ložnice

Řekli jsme si, že bychom Vám mohli některé výrobky více přiblížit a začnete asi s matracemi, jelikož na nich strávíte přibližně 1/3 života. Je tedy důležité, aby jste se vybrali nějakou kvalitní, protože pokud se nemá na něčem šetřit, je to právě matrace.

Pěnové a latexové

Jedná se o nejrozšířenější typ matrací, jenž jsou aktuálně na trhu. Je to hlavně díky tomu, že matrace se perfektně přizpůsobí vašemu tělu. Další výhodou je, že matrace má schopnost pohlcovat pohyby člověka vedle Vás – nic již tak nenaruší Váš spánek. Takže pokud jste se i Vy rozhodli, že chcete tento typ matrace, tak si stačí vybrat zde z bohaté nabídky.

Pružinové

Pak je v nabídce druhý typ. Jedná se o takzvané pružinové matrace Rovnoměrně rozprostře váhu těla po celé ploše. Díky speciální pružinové konstrukci, Vám již nikdy nebude teplo, protože vzduch může volně proudit. Pokud Vás matrace zaujala, tak se podívejte zde – opět je zde velmi bohatý výběr.

Kuchyňské vybavení

Zajímají Vás spíše novinky do kuchyně? Jestli-že ano, tak Vám doporučujeme navštívit naší kategorii kuchyně – snažíme se neustále přinášet nové informace o těchto produktech. Naposled jsme pro Vás recenzovali novou pračku od LG. Pravda ta sice není od švédského výrobce nábytku – ten totiž domácí spotřebiče nevyrábí. Jedna se ale o perfektní spotřebič, který výborně ladí s kvalitním nábytkem a proto by ve Vaší kuchyni neměl chybět.

Dětská IKEA

Pokud máte děti, tak hlavně nepřehlédněte kategorii pro nejmenší. V současné době jsou vydány nové hráčky na jaro a plánují se i speciální letní dekorace do dětského pokojíčku. V novém katalogu na rok 2015 je zase obrovská spousta novinek. V tomto segmentu se trendy mění během měsíce a tak je poměrně těžké mít pro svého malého miláčka aktuální trendy nábytek.
Doufáme, že Vám tato série o obchodním domě pomohla a alespoň trošku jste si rozšířili povědomí o novém sortimentu. Zavítejte na oficiální stránky a porozhlédněte se co nového, Vás tam zaujme. V případě, že chcete mrknout na naše recenze produktů zavítejte do kategorie Novinky