IKEA Brno

IKEA si opět pro své zákazníky připravila nové zboží za výhodné ceny – tentokrát pro všechny, jež nakupují v obchodním domě v Brně. S novou nabídkou musí zákonitě přijít i nový katalog a právě o něm bude dnešní článek.


IKEA Brno – Online katalog

Jak asi správně tušíte, nemusíte jezdit na pobočku pro papírovou verzi katalogu. Stačí si rozkliknout stránku Ikea.cz, v pravém rohu si vybrat položku „Obchodní domy“ a vybrat si pobočku Ikea Brno. V menu si pak můžete zvolit mezi katalogy (ať už aktuálními, nebo staršími vydáními), tak i menšími prospekty, které poukazují na speciální nabídky a akční zboží. Jako příklad uvedeme Katalog kuchyně, či IKEA BUSINESS.

IKEA Brno – Zboží pro rok 2015/2016

Samotný katalog se Vám pak zobrazí přímo na obrazovku. Není potřeba stahovat žádné dodatečné programy. Uvnitř pak naleznete většinu ze sezónní nabídky nábytku, doplňků do domu atd. Konkrétní výrobky naleznete zapracované do určitých situací. Pro názornou ukázku – na každé straně se před Vámi objeví obývací pokoj, koupelna, nebo třeba kuchyň, kde se vyskytuje mnoho předmětů. U každého z nich pak najdete cenu a krátký popisek, který zahrnuje materiál, či třeba tipy na umístění. Katalog se tak stává nejen seznamem zboží společnosti IKEA, ale také účinným pomocníkem v zapracování nábytku do interiéru.

Akční leták 2015 – IKEA Brno

Prolistovali jsme si nejnovější akční leták a nejvíce nás asi zaujala rozkládací pohovka lycksele.

LYCKSELE

Jedná se dvojmístnou pohovku jenž je určená pro 2. Prodává se za cenu 4 990 Kč a je na výběr hned ze 2 variant. Potah je dostupný v 7 barvách, takže se perfektně zapadne do jakékoliv domácnosti – navíc se dá snadno sundat a pohodlně vyprat v pračce. No a poslední modifikací je ještě matrace – lze si vybrat ze 3 typů tu, která vám nejvíce vyhovuje.


Lůžko se dá snadno rozkládat a pohodlně se na něm vyspí až 2 lidi. V případě, že jsi zakoupíte hned dva potahy, lze je střídat a oživíte tím tak celou místnost. Ekologicky smýšlející lidi navíc potěší, že pohovka je plně recyklovatelná – tudíž velice šetrná k životnímu prostředí. Pokud tedy sháníte sedačku do bytu – tato by mohla být tou pravou volbou.

IKEA - prodejna v Brně

Prodejna v Brně

Bílá komoda

V případě, že bychom Vám měli doporučit nějakou komodu byla by to ta ze série MALM. Jedná se o skloubení precizního designu a kvalitních materiálu. Bílá komoda MALM, se 6 zásuvkami stojí pouze 3 990 Kč. Rozměry výrobku jsou – šířka 160 cm, hloubka 48 cm a výška 78 cm – naprosto ideální do šatny či ložnice.

Je nutné komodu přidělat ke stěně. K výrobku dostanete speciální úchyty, ale pozor musíte zvolit vhodný materiál úchytu, aby to šlo k vaší stěně. Pokud Vás zajímá údržba, tak věřte, že se nejedná o nic náročného. Komodu otírejte lehce navlhčeným hadříkem a poté vytřete dosucha. Jestli Vás zajímají použité materiály, tak hlavní část je z dřevotřísky natřené akrylovou barvou. Boční strany a zadní díl zásuvky je opět z dřevotřísky ale potažené folií. Dno zásuvky tvoří dřevnatá deska a Akrylová barva. No a zadní díl je ze dřevovláknité desky.

Adresa

Prodejnu naleznete na adrese – AVION Shopping Park, Skandinávská 4, 619 00 Brno. Pro zjednodušení přidáváme i mapu, kde si rovnou můžete nastavit trasu od Vašeho bydliště až k prodejně.

Otevírací doba
  • 7 dní v týdnu
  • Obchodní domy – 9.00–21.00
  • Restaurace – 8.30–21.00
  • Zavřeno pouze – 24. 12. 2015, 25. 12. 2015, 1. 1. 2015, 31. 12. 2015 otevřeno 9.00–16.00