Hrazda pro miminka LEKA

Napsal | 28.12.2014

Vítejte u dalšího článku z cyklu o produktech společnosti IKEA, ve kterém Vás rádi seznamujeme blíže s různými kusy užitečných výrobků, které by se Vám mohli hodit do domácnosti. V tomto článku tomu nebude jinak – proto se budeme zabývat vskutku zajímavou pomůckou pro děti. Jedná se o hrazdu pro miminka, která se nazývá LEKA. Na tento zajímavý výrobek se tedy nyní podíváme podrobněji a poodhalíme Vám jeho skvělé atributy.

Vynikající pomůcka pro Vaše dítě

Společnost IKEA se tedy zaměřuje nejen na stylový nábytek, ale také na takové věci, jako jsou pomůcky pro miminka, díky kterým je možné efektivně rozvíjet jejich schopnosti jako je třeba motorika a koordinace různých částí těla.

V tomto případě se jedná o výrobek, který dítěti napomáhá s tím, aby mohlo lépe zkoordinovat svůj zrak a pohyb rukou. Jedná se tedy o velice užitečnou věc, kterou samozřejmě při svém dalším vývoji, kdy bude stále vyspělejším jedincem společnosti, nepopiratelně využije. Pro mnoho malých dětí je sice tato věc přirozenou samozřejmostí, avšak ne všechny děti jsou ze stejného pytle. Některé zkrátka potřebují při svém vývoji pomoct a od toho IKEA vyrábí LEKA.

Neomylně řešený mechanismus

Hrazda oplývá hračkami, které jsou na ní zavěšeny a po kterých dítě má (a také jistě neomylně bude) sahat a natahovat se. Také díky skvěle řešeným barvám, které tvoří kontrast mezi hračkami a hrazdou, je pro dítě lépe rozeznatelné to, co je hrazda a co právě hračka.

Materiál, ze kterého je výrobek stvořen, je břízová překližka, což není jeden z nejkvalitnějších materiálů, který v nábytku různého druhu najdete, nicméně – na dětskou hrazdu je ideální a jistě Vám vydrží dlouho také díky kvalitnímu zpracování, pro dítě tedy bude těžké tuto pomůcku nechtěně poškodit.

Věříme, že Vám byl článek nápomocný při Vašem výběru hrazdy pro miminka a že si díky tomuto článku vyberete třeba právě hrazdu LEKA, o které nyní víte plno zajímavých faktů. Pokud Vás i přesto napadají jisté připomínky či byste chtěli sdělit svůj názor, není problém vše zanechat od článkem v komentářích či si prolistovat aktuální katalog, kde se jistě dozvíte víc.